Laptopta harici monitör gidip geliyor

Jesse_Pinkman

Hectopat
Yer
Albuquerque, New Mexico
Daha fazla  
Meslek
Drug Dealer
Merhaba, Casper Excalibur G770 model laptopuma VGA girişli bir monitörü VGA to HDMI dönüştürücü ile birlikte taktım ama ne zaman video dosyası açmaya çalışsam veya şarja takıp çıkarsam ekran kararıp geri geliyor.
Laptop'da harici olarak GTX 1650 var. Bu arada NVIDIA denetim masasını açarken de aynı şey oluyor.
Örnek videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba, Casper Excalibur G770 model laptopuma VGA girişli bir monitörü VGA to HDMI dönüştürücü ile birlikte taktım ama ne zaman video dosyası açmaya çalışsam veya şarja takıp çıkarsam ekran kararıp geri geliyor.
Laptop'da harici olarak GTX 1650 var. Bu arada NVIDIA denetim masasını açarken de aynı şey oluyor.
Örnek videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Driver'ları DDU ile silip yeniden yükleyin.

DDU ile Intel driverlarını sildim hala devam ediyor.
İntel değil Nvidia driver'larını silecektiniz hocam. Harici monitörler harici ekran kartından görüntü alır laptoplarda. Nvidia sürücüsünü DDU ile silip yeniden yükleyin.

İntel değil Nvidia driver'larını silecektiniz hocam. Harici monitörler harici ekran kartından görüntü alır laptoplarda. Nvidia sürücüsünü DDU ile silip yeniden yükleyin.
Onu yaptım Nvidia drivlerlarını silip yeniden yükledim fakat sorun devam ediyordu bir de Intel driverlarını silmeyi denedim ama hala aynı.

Aygıt yöneticisinden harici ekran kartına sağ tık yapıp devre dışı bırakın. Bir de öyle bakın. Sorun devam ediyor mu?
Hocam yaptım bu sefer monitöre hiç görüntü gelmiyor.

Driver'ları DDU ile silip yeniden yükleyin.
Hocam type-c to VGA dönüştürücü ile bağlasam aynı sorun devam eder mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı