Laptopta NVIDIA ekran kartı oyuna özel olarak kullanılmalı mı?

pressf

Centipat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarım var normalde Intel UHD Graphics'i kullanır bilgisayar. Oyun oynarken şarjda oynuyorum pili etkilemesin ve daha iyi FPS alayim diye NVIDIA'nın ekran kartını özel olarak bir oyuna (Valorant, CS:GO) eklemeli miyim daha fazla FPS gelir mi ama bir yandanda bilgisayarın bataryasına falan zarar gelmesini istemiyorum fikriniz nedir?

Oyun için laptop kullanıyorsan o laptopun bataryasından hayır bekleme. Hiç kullanmasan bile sıkıntı, sürekli sirküle etsen sıkıntı. 2 ucu bir garip değnek. Sen ekran kartını kullan bence keyfine bak.

Dizüstü bilgisayarım var normalde Intel UHD Graphics'i kullanır bilgisayar. Oyun oynarken şarjda oynuyorum pili etkilemesin ve daha iyi FPS alayim diye NVIDIA'nın ekran kartını özel olarak bir oyuna (Valorant, CS:GO) eklemeli miyim daha fazla FPS gelir mi ama bir yandanda bilgisayarın bataryasına falan zarar gelmesini istemiyorum fikriniz nedir?

NVIDIA'nın ekran kartını kullanın hocam, bataryaya vs. Bir zarar gelmez merak etmeyin. İstiyorsanız bataryayı çıkartıp, bilgisayarı prize bağlayarak öyle oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı