Çözüldü Laptopta touchpadin altından gelen tıklama-cızırtı karışımı ses

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Daha fazla  
(Laptop: Lenovo Ideapad 320-15ısk.) Herkese merhaba. Yaklaşık 3 gün önce laptopumda bulunan HDD'yi çıkarıp, yerine SSD taktım, temiz Windows 10 kurulum yaptım. Ayrıca uyumlu bir RAM de ekledim. Bunları yaptığımdan beri touchpadin altından garip bir mouse tıklaması-cızırtı karışımı hafif bir ses geliyor. Bu ses sadece parmaklarım touchpad üzerindeyken oluyor, boştayken bir ses gelmiyor. Ama kullanımda bir sıkıntı çıkarmıyor. Statik elektriklenme vs. olabilir dediler ama ben de hala sorunu bulabilmiş değilim. Ayrıca touchpad altında boşluk vardır nedeni o olabilir dediler, hafif bastırıp kontrol ettim nedeni boşluk olması da değil. Sizce nedeni ne olabilir, fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilgisayarın çıkarılamayan bataryası var, oraya denk geliyor.

Hocam batarya şişmiş olabilir mi? Eğer şiştiyse siz tocuhpade dokunduğunuzda touchpad bataryayla temas edecektir, size de bilgisayarın titremesini hissettirecektir. Bataryayı kontrol edin isterseniz.

Hocam batarya şişmiş olabilir mi? Eğer şiştiyse siz tocuhpade dokunduğunuzda touchpad bataryayla temas edecektir, size de bilgisayarın titremesini hissettirecektir. Bataryayı kontrol edin isterseniz.

Hocam laptopun arkasını açıp baktım, herhangi bir sorun yoktu. Elektriklenme vs. gibi bir durum olabilir mi?

Yok hocam. Bataryayı tamamen bitirdim, baştan tamamen şarj ettiğimde ses kesilmişti. Teşekkürler yine de ilginiz için.

Merhaba böyle cok az siddette bir elektrik carpma sesi mi geliyordu?

Merhaba böyle cok az siddette bir elektrik carpma sesi mi geliyordu?

Her zaman degil biraz kullaninca falan oluyor bende ayni sıkıntı mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı