Laptopu karınca basması

Nitoro

Femtopat
Daha fazla  
Laptopu karıncalar bastı, fanlarından durmadan yeni karınca çıkıyor. Elektrikli süpürge ile hem üfledim hem çektim ve karınca ilacı ile sildim bilgisayarı. Ona rağmen çıkıyorlar. En az 200 tane karınca öldürmüşümdür elimle. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bilgisayarı alalı 1.5 ay oldu. Bir de servise falan mı yazsam?

Laptopu karıncalar bastı, fanlarından durmadan yeni karınca çıkıyor. Elektrikli süpürge ile hem üfledim hem çektim ve karınca ilacı ile sildim bilgisayarı. Ona rağmen çıkıyorlar. En az 200 tane karınca öldürmüşümdür elimle. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bilgisayarı alalı 1.5 ay oldu. Bir de servise falan mı yazsam?
Servise yazın bence acilen. Bu nasıl bir iş?

Teknik bilgi vermeyeceğim fakat laptopunuzun yanında yemek yerken üstüne gelmiş olabilir. Karıncalar yuva yapmış olabilir. Detaylı temizlik yapılmalı en iyisi servise başvurmak

Hocam içine ekmek kırıntısı şekerli bir şey ya da yemek kırıntısı döküldüyse ona geliyorlardır servise verin içini açıp temizlesinler.

Yeni konular

Geri
Yukarı