Laptopuma takviye yapmalı mıyım?

Anakartı Intel hm-76 uyumlu olduğu 25-30 işlemci var bunlardan 10-15 i benimkinden iyi ama tek soru bunları iyi fiyata nereden bulacağım?

Hocam sizin videonuzda aynı özellikler 4Gb ram fazla ölüm maçı train 1024e768de 35-40 alıyordu benim ki neden böyle?
İşlemcim bir tık daha iyi dostum. Uyumlu modeleri iyi fiyata bulmak için konu açabilirsin. Laptop işlemci değişiminde bilgim yok.

2GB ram ekleyeceğim ve de biraz overclock sabit 60 alırım diye düşünüyorum bu bana yeter en azından overclock hakkında bilgin var mı?
Laptopa OC yapma elinde kalır. Sağlam soğutma macun bakımı yeterli olacaktır. Bence RAM eklemek yerine satıp üzerine ekleyip yeni sistem toplamak daha mantıklı.

Hocam elimde i5 3230M işlemcili GT630M GPU'lu ve 4 GB DDR3 1600MHz RAM'lı bir laptop var. Laptopuma sağlam bir soğutucu, Arctic MX4 macun, format, 4 GB RAM, 120 SATA SSD, iç ve fan temizliği yapmayı düşünüyorum bunları yaparsam 800x600'de(Very Low) CS:GO'da kaç FPS alırım sizce. Ayrıca LoL ve Valorant gibi oyunlarda 1366×768'de en düşük ayarlarda kaç FPS verir sizce teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı