Laptopun interneti oyunlarda aniden kesiliyor

Landeon

Hectopat
Daha fazla  
Mesela Roblox oynarken oyunun 4-5 dakikasında evde internet olduğu halde bilgisayarın interneti kesiliyor ve bağlantıyı kes tekrar bağlan yapana kadar da internet olmuyor. Bu sorunu LoL ve Valorant gibi oyunlarda da alıyordum. Çözümünü bilen var mı? (format demeyin format attım yine düzelmedi.)

Dosya Ekleri

• sdasdasd.PNG
    sdasdasd.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 10
broadcom 802.11n ağ bağdaştırıcısına çift tıkla güç yönetimine gel bilgisayar güç kazancı sağlamak için bu aygıtı kapatsın tikli ise tiki kaldır uygula de tekrar dene olmazsa modem arayüzünden wifi kanalını değiştirmeyi dene modeme ne kadar uzaksın bu arada

Bu arada internet gittiğinde diğer cihazlarda erişebiliyor musun internete.

Broadcom 802.11n ağ bağdaştırıcısına çift tıkla güç yönetimine gel bilgisayar güç kazancı sağlamak için bu aygıtı kapatsın tikli ise tiki kaldır uygula de tekrar dene olmazsa modem arayüzünden Wi-Fi kanalını değiştirmeyi dene modeme ne kadar uzaksın bu arada.

Benim PC'de o işaretli ondan olsa bende de kesilme olmaz mıydı? Sadece merakımdan soruyorum.

Broadcom 802.11n ağ bağdaştırıcısına çift tıkla güç yönetimine gel bilgisayar güç kazancı sağlamak için bu aygıtı kapatsın tikli ise tiki kaldır uygula de tekrar dene olmazsa modem arayüzünden Wi-Fi kanalını değiştirmeyi dene modeme ne kadar uzaksın bu arada.

Yaptım şimdi deneyeceğim. Modeme gayet yakınım, aramda 1 duvar var sadece. Evet telefonlarda internet çalışmaya devam ediyor.

Anlamadım hocam dediğinizi sizin ben sizin nasıl sorununuz var acaba.

Kaç diş çekiyor Wi-Fi yine kesilirse modem arayüzünden Wi-Fi kanalını değiştirmeyi dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı