Laptopun ne kadar kullanıldığı nasıl anlaşılır?

Darknetxx

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi. Lenovo Legion 5 Pro alacağım bir abi benim yerime 4 gün çalış bana 1100 euro ver ben alacağım sana o laptopu dedi. Bir de şirketi olduğu için vergi de ödemiyor ama şüphelendim biraz çünkü faturasını filan göstermiyor. Sorduğumda sıfır dedi. Teşhir ürün almasından çekiniyorum biraz. Şimdi sorum laptop ne zamandır kullanılıyor bunu nasıl öğrenebilirim? Ya da sıfır mı?

Sıfır gibi. Timespy testini de yap performansına bak.

Eve gidince yapayım hemen hocam.

Hard Disk Sentinel'e göre SSD sadece 3 saat çalışmış. Yani sıfır diyebiliriz.

Pil 3 defa dolup boşalmış olarak gözüküyor. SSD'de 3 saat çalışmış. Sıfır laptop diyebiliriz. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim:)

Sadece aklımı karıştıran garantisi 2022 şubat'ta başlamış görünüyor Lenovo'dan seri numarasını kontrol ettiğimde o biraz düşündürdü.

Sadece aklımı karıştıran garantisi 2022 Şubat'ta başlamış görünüyor Lenovo'dan seri numarasını kontrol ettiğimde o biraz düşündürdü.

Satın alım tarihi odur belki de, ama kutusuna dokunmamıştır adam yatırım olarak almıştır.

Satın alım tarihi odur belki de, ama kutusuna dokunmamıştır adam yatırım olarak almıştır.

Büyük ihtimalle hocam kutusunun stickerlerini filan ben çıkardım hepsi kapalıydı kutulu. Dediğin gibi vida yerlerini filan inceledim çizik yok dediğin testi de yapım artık için rahat olacak.

Sadece aklımı karıştıran garantisi 2022 Şubat'ta başlamış görünüyor Lenovo'dan seri numarasını kontrol ettiğimde o biraz düşündürdü.

Lenovo'larda öyle başlıyor garanti faturayi atmanız gerekiyor yenilenmesi için.

Teşekkür ederim hocam bir de en üst garanti kapsamında baktım VIP öncelik hizmetleri filan var yapayım dediğinizi.

Evet Legion'lar VIP olarak sayılıyor Lenovo'da.

Dosya Ekleri

• IMG_20220917_183349.jpg
    IMG_20220917_183349.jpg
    235,3 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20220917_183408.jpg
    IMG_20220917_183408.jpg
    190,9 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20220917_183423.jpg
    IMG_20220917_183423.jpg
    216,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Yeni konular