Laptopun Pili Hızlı Dolup Hızlı Bitiyor

YoghurtSarox

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopumun (Lenovo IP510) şarjı çok çabuk doluyor. %68'deyken 39 dakikada dolacak diyor. Çok çabuk da tükeniyor. Arkadaşlar daha yeni sayılır cihaz, 2 aylık falan. Bir yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatı hızlı yaşamak gerek :D şaka bir yana üretim hatasından kaynaklı batarya olabilir mi ? Ya da kabloda sorun vardır. Çok ısınıyor mu veya çabuk ısınıyor mu ?

Hayatı hızlı yaşamak gerek :D şaka bir yana üretim hatasından kaynaklı batarya olabilir mi ? Ya da kabloda sorun vardır. Çok ısınıyor mu veya çabuk ısınıyor mu ?
Kablolada sorun yok diye umuyorum çünkü şuana kadar hiç ezilmedi. Ayriyeten internette araştırdım IP310 kullanan birinin de aynı sorunu çektiğini gördüm. Bu gidişle hikayenin sonu Lenovo Servisi' nde geçicek.

Kablolada sorun yok diye umuyorum çünkü şuana kadar hiç ezilmedi. Ayriyeten internette araştırdım IP310 kullanan birinin de aynı sorunu çektiğini gördüm. Bu gidişle hikayenin sonu Lenovo Servisi' nde geçicek.
Lenovo sayfasında laptopun genel özelliklerinde bataryanın kaç saat dayanabileceği yazıyor ?

Hafif oyunları oynarken ( LoL, Hearthstone) ısınma var ama hissedilmiyor nerdeyse. CS:GO, Heroes of the Storm gibi oyunlarda ısınma hissediliyor ama yine bilek yakmıyor.
O zaman kronik sorun olmalı çünkü yeni almışsınız bu da 2 tane yol çıkarıyor; ya fabrika hatası, ya da kronik sorundur. Zaten 5 saat demişsiniz dayanması ama o başlarda olur sonrasında git gide azalır. Değiştirin.

O zaman kronik sorun olmalı çünkü yeni almışsınız bu da 2 tane yol çıkarıyor; ya fabrika hatası, ya da kronik sorundur. Zaten 5 saat demişsiniz dayanması ama o başlarda olur sonrasında git gide azalır. Değiştirin.
İlginiz için teşekkürler. Lenovo teknik servisi tek çare görünüyor şuan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı