Laravel kurulum sorunu

• Konuyu başlatan tet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

tet

Hectopat
Visual Studio Code kullanıyorum ve Laravel kurulumu yaptım, projeyi başlatmak için terminale yazmam gereken php artisan serve'i yazdım fakat şöyle bir hata aldım:

1603111532918.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Visual Studio Code kullanıyorum ve Laravel kurulumu yaptım, projeyi başlatmak için terminale yazmam gereken php artisan serve'i yazdım fakat şöyle bir hata aldım:

Eki Görüntüle 707324
Komut satırını birleşik yazıp dener misin?

Olmazsa şu videoya da bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Komut satırını birleşik yazıp dener misin?
Birleşikten kastınızı tam anlayamadım ama az önce bazı yerlerde kurcalamalar değişiklikler yaptım aldığım hata da değişti...

1603113913716.png

Attığınız videodakileri yaptım ilk başta attığım görüntüdeki sorun kalktı bunun için teşekkür ederim ama sanırım ben kendim bunları kurcalarken yanlışlıkla bir şeyleri silmişim, bu attığım görüntüdeki hatayı almaya devam ediyorum.

Birleşikten kastınızı tam anlayamadım ama az önce bazı yerlerde kurcalamalar değişiklikler yaptım aldığım hata da değişti...

Eki Görüntüle 707382

Attığınız videodakileri yaptım ilk başta attığım görüntüdeki sorun kalktı bunun için teşekkür ederim ama sanırım ben kendim bunları kurcalarken yanlışlıkla bir şeyleri silmişim, bu attığım görüntüdeki hatayı almaya devam ediyorum.
autoload.php'yi mi sildiniz acaba? Zaten sıfır proje tekrar proje oluşturun uğraşmaya gerek yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı