Epic Games Last of Us Digital Deluxe Edition mu yoksa Last of Us mı?

zireaelon

Hectopat
Screenshot_2024-01-05-23-34-01-761_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-05-23-33-57-203_com.android.chrome.jpg

Hangisini almalıyım arkadaşlar Delux versiyonunu alacaktım ama şu an kartta o kadar param yok. Almaya değer mi? Yoksa Last of Us Part1 yeterli mi? Delux versiyon farkı silah ve DLC falan veriyor. Hangisini almak mantıklı?

Ben de Deluxe var. Bir farkını göremedim açıkçası, fiyat farkı olarak da. Yeniden alsam düz alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada The last of us'a kesinlikle değer. 50 saate yakın oldu hala oynatıyor
Biliyorum kesin alacağım zaten. Tüm Uncharted oyunlarını da oynadım konsolda. Crack indirecek halim yok. Arkadaş gitsin Valorant'ta skine , CS'da kasaya 700tl para versin. Yıl olmuş 2024 offline oyuna para mı verilir diyor.

Yuzde 33 sepet indirmi ile normal surum 500 kusur Deluxe 580 kusure geliyor sanirim. Aradaki fark cok olmadigindan Deluxe olani alin ki ayrica "left behind" DLC de oynamış olun, guzel DLC. En azindan yuzde 15 daha cok odemeye degecek kadar guzel. Ancak PS4'unuz varsa, PS3 veya 5 degil 4, PS Store'dan almayi da dusunebilirsiniz. Hem daha ucuz hem de PS4 TLOU P1 multiplayer var. PC, PS3 veya PS5'te yok.

Bu arada siz degil ancak başkaları icin de tavsiyem paylaşımlı hesap gibi bir yöntemle de oynayabilirsiniz. 18 saat harika bir hikaye ancak şahsen ben bir seyi bir kere oynar bir daha oynamam. Siz de öyleyseniz paylaşımlı hesap kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yuzde 33 sepet indirmi ile normal surum 500 kusur Deluxe 580 kusure geliyor sanirim. Aradaki fark cok olmadigindan Deluxe olani alin ki ayrica "left behind" DLC de oynamış olun, guzel DLC. En azindan yuzde 15 daha cok odemeye degecek kadar guzel. Ancak PS4'unuz varsa, PS3 veya 5 degil 4, PS Store'dan almayi da dusunebilirsiniz. Hem daha ucuz hem de PS4 TLOU P1 multiplayer var. PC, PS3 veya PS5'te yok.

Bu arada siz degil ancak başkaları icin de tavsiyem paylaşımlı hesap gibi bir yöntemle de oynayabilirsiniz. 18 saat harika bir hikaye ancak şahsen ben bir seyi bir kere oynar bir daha oynamam. Siz de öyleyseniz paylaşımlı hesap kullanabilirsiniz.
Deluxe sürümü aldım. Konsol yanımda değil bir de konsolda oyun oynamaktan sıkıldım artık. Eskiden arkadaşın PS3 cihazında oynamıştım ama çok geçti üstünden. Bilgisayar gibi akıcı olmaz hem.

Silmedim, şikayet etmişler moderatör silmiş mesajları.
Hm, tamam "Online" oyunlarına devam edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı