İnceleme Lastvoice BM800 Mikrofon

Selamlar, bugün kargo elime ulaştı ve Phantom Powersız bir şekilde ürünü kullanmaya başladım. 210 TL'ye aldım Yonka Müzik Market'ten.

Ürün böyle bir kutuda geldi.
1643980396059.png

Tam kurulum bu şekilde.
1643980414888.png

1643980426770.png

Pop Filter olmadan görünümü
1643980441159.png

Aldığı ses kayıtları.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son sözü söyleyecek olursak, mikrofon Phantom Power'sız çalışmasına rağmen sesi iyi kaydediyor. Ancak kablonun kalitesizliğinden olmalı ki hareket ettirirken bazen 2. kayıttaki gibi sesler çıkabiliyor. Ben baya memnun kaldım, son sözü size bırakıyorum. Ha bu arada altta da normal kendi kulaklığımın mikrofonu ile aldığım kayıt var.

Öncelikle mikrofonunuz hayırlı olsun.

Arkadaşlar kaçırdığınız bir nokta var phantom power eğer ki bilgisayarınızın ses kartı iyi ise işe yarar aklınızda bulunsun videosunu atacağım abimizde aynı şeyi diyor;

Güzel inceleme bu arada ama ben şansımı Voce LGT240'dan yana kullanacağım ama önce para biriktirmem lazım :) mikrofonu aldıktan sonra ses kartı olayını nasıl hallederim bilmiyorum.

Tekrardan hayırlı olsun milli mikrofonumuz BM800 (araştırırsanız 100 liraya bile bulabilirsiniz)
Ufak bir ekleme arkadaşlar görmüşsünüzdür V8 ses kartı diye böyle alengirli bir ses kartı satılıyor eğer diyorsanız ben phantom power almak istemiyorum o zaman o ses kartına bir göz atın kullananlar var hatta ve hatta set olaraktan satılıyor BM800 ile, ama ben 1-2 incelemesini izledim siz yine de araştırın.

Phantom Power'sız ses çok ama çok düşük geldiği için hayati parçalardan bence Phantom Power. Ben de birkaç gündür kullanıyorum. Mağaza ise satış sonrası destek olarak 10 numara. Tavsiye ederim.

Hort olacak fakat Phantom Power'lı BM800 önerir misiniz onun yerine C1u mu Phantom'e Power'lı BM800 de tüm ekipmanlar geliyor ayak falan.

Geri
Yukarı