MK-F100TL mikrofon incelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar. Aliexpress'ten siparişim oldukça kısa geldi. Başlangıç için ve bütçesi çok fazla olmayanlar için alınabilecek bir ürün BM-700 ve BM-800'e çok benziyor ama bunun ayaklığı var. Benim almamdaki etkenlerden birisi de bu oldu. Aldım denedim şuanlık iyi gözüküyor. :)
Buyrun inceleme videosuna:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar iyi kötü bir yorum yapar mısınız? :))

beyler kusura bakmayın ben mikrofon alacağımda bu ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım herhangi bir ses kartı falan yok o yüzden güzel bir sese ihtiyacım var auda city falan uğraşmak istemiyorum birde iki mikrofon için bu stand uygun mudur cevaplarsanız çok sevinirim
Tahmini Teslimat Zamanı

Herkese merhaba arkadaşlar. Aliexpress'ten siparişim oldukça kısa geldi. Başlangıç için ve bütçesi çok fazla olmayanlar için alınabilecek bir ürün BM-700 ve BM-800'e çok benziyor ama bunun ayaklığı var. Benim almamdaki etkenlerden birisi de bu oldu. Aldım denedim şuanlık iyi gözüküyor. :)
Buyrun inceleme videosuna:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar iyi kötü bir yorum yapar mısınız? :))
BENDE AYNISI

Yeni konular

Geri
Yukarı