Çin'den Gelen MK-F100TL Mikrofon İncelemesi (BM800-700 Benzeri)

İyi seyirler arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuna kadar ve severek izledim videonuzu. Sunumunuz da gayet hoş ve başarılı.(y)

Yalnız kutuya haksızlık olmuş, hangi acımasız onu o hale koymuş:D

@er36po Güzel yorumunuz için teşekkürler Erkan bey. Kutu konusunda ezilmenin nedeni China Post aşağıdaki resimdeki gibi malları yerlere yığıp, pazardan karpuz seçer gibi alıp yolladığı için sanırım. :) Türkiye'ye gelene kadar düşünemiyorum bile.

alibaba-ecommerce-web.jpg

Usb ve jack çıkışlı bir ürün. :) Ses kartınızı merak ettim. Sanırım USB'den güç alıp jack ile ses çıkışı sağlıyor. Videoyu izleyemedim şu an. :)
Düzeltme. Videoyu izledim. Güzel bir anlatım olmuş emeklerin için teşekkürler.

Son düzenleme:
Aldığın sitenin linkini gönderebilme şansın var mı acaba? Bir arkadaşım benden oyuncu ürünlerini internet sitesinden satacağını söyledi ve benden çinden oyuncu ürünlerini alabiliceği bir yer bulmamı rica etti, güvendiğiniz siteleri özel mesaj ile gönderirseniz sevinirim teşekkürler. :)

İyi seyirler arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

merhaba mk f100tl ile bm800 karşılaştıması için blue snowball ile çeldiğin gibi bir karşılaştırma videosu çekermsin almak için bekliyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı