Lea gitar nasıldır?

Makaleler
2
Gitar kursu için bunu almayı düşünüyorum. Acaba nasıldır? 6 8 aylık bir süreç için idare eder mi? 183 boy 90 kilo için küçük gelir mi yetişkin için uygun mudur?

Gitarın boyutu olabilecek en üst boyut zaten.
Ben almamayı tercih ederdim o tarz bir gitarı.
Kendi gitarımı önerecektim bu fiyata ama 2.5 katı falan artmış fiyatı.
Ürünün ağaçları hakkında herhangi bir bilgi yok portakal kasa olabilir.
Bu fiyata pek bir şey beklemeyin. Pek uzun süre tatmin edeceğini sanmam.
En ucuz alabileceğiniz gitar bu olmalı: GARCIA ENA-2 YW Sarı Klasik Gitar
Kendimi bu bütçeye zorlayabilirim sanırım. Acaba 850 lira civarı alınacak en iyi model bu mudur? Ailem ayran gönüllü olduğumu düşündüğü için çok para harcamak istemiyor ilerle öyle daha iyi model alırız diyorlar.

Kendimi bu bütçeye zorlayabilirim sanırım. Acaba 850 lira civarı alınacak en iyi model bu mudur? Ailem ayran gönüllü olduğumu düşündüğü için çok para harcamak istemiyor ilerle öyle daha iyi model alırız diyorlar.

Dediğim gibi bu gitarlar benim gitar aldığım zamanda yaklaşık 1 yıl önce 150-200 liraya satılan gitarlardı.
Sizi gitardan soğutacaktır emin olabilirsiniz.
Kurs size orada çalmalık gitar sağlıyorsa orada öğrenip ondan sonra kaliteli bir gitar almanızı öneririm.

Dediğim gibi bu gitarlar benim gitar aldığım zamanda yaklaşık 1 yıl önce 150-200 liraya satılan gitarlardı.
Sizi gitardan soğutacaktır emin olabilirsiniz.
Kurs size orada çalmalık gitar sağlıyorsa orada öğrenip ondan sonra kaliteli bir gitar almanızı öneririm.
Beni gitarda soğutmayacak 6 8 ay civarı götürecek 800 900 TL civarı bir öneriniz var mı hocam?

Size tavsiyem elimde şu an 1 klasik 1 elektrogitar var.
İkisindende aldığım o ufak deneyimle size gitarı mağazadan görüp almanızı tavsiye edebilirim.
Orada bütçene göre gitar alabilirsin internette pek bir şey bulamadım.

Size tavsiyem elimde şu an 1 klasik 1 elektrogitar var.
İkisindende aldığım o ufak deneyimle size gitarı mağazadan görüp almanızı tavsiye edebilirim.
Orada bütçene göre gitar alabilirsin internette pek bir şey bulamadım.
Tamamdır hocam teşekkür ederim. Birde elektro gitar çalıyormuşsunız. Acaba klasik gitarda ilerledikten sonra elektro çok zorlar mı yoksa daha basit mi gelir? 6 8 aylık bir gitar eğitimi sonrası elektro geçmeli miyim?

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Birde elektro gitar çalıyormuşsunız. Acaba klasik gitarda ilerledikten sonra elektro çok zorlar mı yoksa daha basit mi gelir? 6 8 aylık bir gitar eğitimi sonrası elektro geçmeli miyim?
Ben 2 sene klasik çalıp da elektroya geçmiştim. Sadece arada 1-2 ay kadar elektroyu denemiştim fakat pek sevemedim. Sonrasında klasik gitar baymaya başladı ben de elektroya geçtim, hala da çalıyorum. Kumsal gitaristi tarzı bir şey olmak istiyorsanız klasik veya akustik bakın. Normal Rock istiyorsanız, Telecaster veya Startocaster bakın. Daha ağır/metal tarzı istiyorsanız Jackson, ESP bakın. İkisinden de biraz biraz derseniz İbanez alın. Manyetik dizilimleri falan var fakat aklınızı boş yere bulandırmaya gerek yok. Les Paullardan bahsetmedim çünkü başlangıç için pek iyi değil. Daha çok Jaz tarzına kaçıyor. Eğer tam metal çalmak istiyorsanız onun için ayrı konu açın, burada ayak üstü bahsettim. Ayrıca kolay zor diye bir şey yok, klasik de elektro da kolay sayılmaz. Siz ilerledikçe sürekli yeni teknikler öğrenceksiniz.

Hangi gitarı aldın?

Bu fiyata pek bir şey beklemeyin. Pek uzun süre tatmin edeceğini sanmam.
En ucuz alabileceğiniz gitar bu olmalı: GARCIA ENA-2 YW Sarı Klasik Gitar
Link bozulmuş. Şuan bu hafta içerisinde alabileceğim uygun fiyatlı bir gitar önerebilir misiniz rica etsem?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı