League of Legends bot lane şampiyon önerisi

FilterKill

Decapat
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
4.574
Çözümler
22
Yer
Gielnor
Merhabalar,

Öncelikle oyun tarzımdan ve deneyimlerimden bahsedeyim; oyunu ilk 2016 yılında oynadım. Bayağı bir oynadım ama sonra uzunca bir ara verdim. Şimdi de tekrar sıfırdan başlamak istedim ve haliyle oyunu unutmuşum. Birkaç maç oynadıktan sonra kendime en uygun koridorun bot lane olduğuna karar verdim. Support olarak da oynayabilirim ancak tercihim ADC'dir. Oyun stili olarak çok agresif oynamıyorum. Sadece tehdit altına girersem ve sadece prem yanımdaysa saldırıyorum. Daha yeni yeni başladığım için çok agresif oynamıyorum haliyle. Farm odaklıyım. Ezreal oynamıştım ve çok kolay geldi. Farklı şeyler denemek istediğimi fark ettim.

Bana güzel ve yeni başlayanları çok zorlamayacak bir hero önerir misiniz bot lane için? Mavi öz sıkıntım yok şu anda. Şimdiden teşekkürler :)
 

7007

Hectopat
Katılım
30 Ekim 2020
Mesajlar
5.018
Makaleler
1
Çözümler
42
Yer
Sadece Assetto Corsa
Samira düşünmüştüm ama özellikleri mesafeye göre değiştiği için karıştırırım diye bulaşmadım. Bakayım Kai'sa'ya. Teşekkürler :)
Samira nerf yedi şuan pek bir gücü yok ilk çıktığı zaman 28 maç %92 WR oranıyla başarılı bir şekilde Nautilus prem ile her oyunu taşıyorduk ancak son 2 yamadır o eski gücünden eser yok, şuan gerçekten "Tahsildar" itemi bitmiş Kai'sa çok güçlü.
 

Asdasgudas

Hectopat
Katılım
26 Eylül 2020
Mesajlar
5.091
Makaleler
5
Çözümler
15
Yer
Muğla
Tasiyicida Ezreal ve Varustan baska hero oynamiyorum ama destek olarak Nautilus bir numara. En son ne zaman bozgun aldigimi hatirlamiyorum. PC dilini Ingilizce yaptim insallah ceza yemem. Klavyeyi de mecbur Ingilizce kullaniyorum sildim diger dilleri.
 

LolOynayanBiri

Hectopat
Katılım
20 Temmuz 2019
Mesajlar
1.684
Makaleler
1
Çözümler
9
Samira, Senna, Aphelios. Senna'yı genelde destek rolünde oynuyorlar ama olsun.

Hocam Senna oruçlu şu an sadece SUP'ta oynamak daha mantıklı
Twitch Draven Kai'Sa Yasuo(11.6 yamasında buff yecek daha op olur) önerdiğim Hero'lar biraz zor daha kolay istersende Tristana Lucian Jhin gibi Hero'lara yönel.
 
KS
KS
FilterKill

FilterKill

Decapat
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
4.574
Çözümler
22
Yer
Gielnor
PC dilini Ingilizce yaptim insallah ceza yemem. Klavyeyi de mecbur Ingilizce kullaniyorum sildim diger dilleri.

Yok hocam sıkıntı olmuyor rahat olun :)
Hocam arkadaş Hero önerisi istemiş siz LoL oynamayın diyorsunuz konu ile alakası ne?

Hocam ben de baya önyargılıydım da nedense maçlarımda hep çok kibar insanlar geldi :D Sağ olsunlar çok yardımcı oldular 😌 Kıyamet yakındır sanırım 😂
 
Yukarı