League Of Legends EUW'e Geçmeye Değer Mi?

@whywouldnt? Çoğu TR Cha oyuncular EUW serverına kendini denemek için geçiyor. Genel bir kesim D4'e çıktıktan sonra orada takılı kalıyor yahut çok fazla oyun oynadığı için D3'e bir selam yollayıp birkaç güne tekrar geri düşüyor. Diğer kalan küçük bir kesim D1-D2'ye ulaşıyor. Zaten o küçük kesimdeki oyuncular kafalarında ya e-sporcu olabilirsem düşünceleri taşıyor.

Öncelikle, mesaj yazma konusundaki sorunu çözdüm.

EUW'de hesap açtım ping denemek amacıyla. Pingim 85 idi.

Edit: Ben bu oyunu eğlenmekten çok, iyi bir LoL oyuncusu olmak için oynamaya başladım.

Ayrıca, EUW sunucularının "Tutorial" ksımı da harika olmuş, Sana güzel herolar veriyor. (Ahri, Darius, Lux, Miss Fortune gibi.) Ayrıca 5-10 seviye arasındaki oyuncular bile oyunu oynamayı biliyorlar ve "farm" kasabiliyorlar. Bu benim hoşuma gitti doğrusu.

Ama kendeimi EU'da daha iyi geliştirebileceğimi düşünüyorum aslında. Ama şu anlık geçmeyeceğim kısacası.

Ben EUW'da 35 40 civarı ping alıyorum, internetinize bağlı bir durum. Gayet memnunum. Toksik oyuncular yok, TR'deki gibi tilt olmuyorum.

Ben 33 levelim EUW'de. TR'den geçtim.

Tek kelimeyle değer. Türklerden nefret ediyorum. Artık yabancılardan sıkılıp TR'ye gelince resmen kendimi attan inip essege binmiş gibi hissediyorum.

Tilt etme yok, adamlar chat kısmını oyun ile ilgili Info vermek için kullanıyorlar. SS spam atmiyorlar. Ama gel TR'ye, bak bakalım nasıllar.

EUW'nin Bronz ligi, TR'nin Gümüş liginden iyidir.

Geri
Yukarı