League of Legends indirilmeli mi?

Yaşına ve hayatının akışına göre değişiklik gösterebilir.
Öğrenciysen ve bol vaktin varsa indirme, yazık günah zamanına fakat çalışan biriysen ve 15-20 dakikalık takım maçları (fortnite, rocket league, bf5, bf2042 vb.) tarzında oyun arayışın varsa indir.
Bu arada LoL oyuncularının akıl sağlığı hasarlıdır. 28 yaşıma geldim, 7 senedir oynamıyordum ve hiç bir şey değişmemiş aynı tipler.

En mutlu günümde bile ARAM maçı atarken sinir hastası edebilen oyundur.

Eğlencesine arada oynamak istiyorsan olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam ilk oynadığımda sezon 2 veya sezon 3'tü. Genelde her sezon verilen hediyeleri almak için dereceliyi altın seviyesine getirir, sonra eğlencesine oynarım. Ondan sıkılırsam vakit öldürmek için 1-2 oyun ARAM atar çıkarım ya da belli süreler oyuna gelen sınırlı eğlence modlarını oynarım.

Yani herkesin dediği gibi oynanmaz, rezalet falan diyenlere bakma. Eğlenebiliyorsan sorun yok. Biri küfür mü ediyor direk raporla, sessize al devam et. Zaten oyun dediğin keyfi oynanır, profesyonel oyuncu değilsen kendini kasmana değmez.

Zaman kaybı, güzel bir oyun falan değil. Kitlesi de kötü, sürekli küfür yersin büyük ihtimal. Hiç başlama, o güzel zamanına yazık, git başka bir oyun oyna.

İndir gitsin, ben de bağımlılık yapmadı ancak çok küfür ve hakaret var, ben takmadığım için sorun olmuyor

Çok çok iyi bir oyun da değil bence

Eğlencesine arada oynamak istiyorsan olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam ilk oynadığımda sezon 2 veya sezon 3'tü. Genelde her sezon verilen hediyeleri almak için dereceliyi altın seviyesine getirir, sonra eğlencesine oynarım. Ondan sıkılırsam vakit öldürmek için 1-2 oyun ARAM atar çıkarım ya da belli süreler oyuna gelen sınırlı eğlence modlarını oynarım.

Yani herkesin dediği gibi oynanmaz, rezalet falan diyenlere bakma. Eğlenebiliyorsan sorun yok. Biri küfür mü ediyor direk raporla, sessize al devam et. Zaten oyun dediğin keyfi oynanır, profesyonel oyuncu değilsen kendini kasmana değmez.

Eğer gerçekte karşımda olsan elini sıkardım tam dediğin gibi.

Geri
Yukarı