League of Legends FPS Düşüşü Sorunu

averyx_

Hectopat
Merhabalar, League Of Legends oynuyorum ve oyunun ilk 5 dakikasında drop yaşıyorum. En az 2-3 kez donuyor ve oyunun erken safhalarına karşı takıma bu yüzden ölüyorum. League Of Legends dışında oynadığım oyunlarda da aynı sorunu yaşıyordum. Nasıl çözebilirim? Sistem özelliklerim aşağıdaki resimde:

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 167
  • Ekran kartı.png
    Ekran kartı.png
    3 KB · Görüntüleme: 178
Son düzenleyen: Moderatör:
Furmark testini 1920P MSAA kapalı şekilde 5-10 dakika çalıştırın GPU-Z ile kullanım grafiğini gönderin. Ayrıca oyun içinde darboğaz yapıyor mu diye Afterburnerin Rivatuner programı ile OSD ile oyun içi değerleri gönderin.

Windows 8.1 veya 10 kullanıyorsan bellek kullanımı fazladır. Büyük ihtimalle belleğinin az olmasından dolayı drop yiyorsun. Oyundayken mümkün olduğunca arka planda bir şeyler açık olmasın, tarayıcı vs.

Windows 8.1 veya 10 kullanıyorsan bellek kullanımı fazladır. Büyük ihtimalle belleğinin az olmasından dolayı drop yiyorsun. Oyundayken mümkün olduğunca arka planda bir şeyler açık olmasın, tarayıcı vs.
Oyuna girmeden önce bütün arka planda açık olan tarayıcaları,programları falan kapatıyorum.Neyden kaynaklı çözemedim.
RAM'iniz biraz düşük görünüyor arka planda açık uygulama varsa kapatın tekrar deneyin onun dışında yapmaması gerekiyor.
Arka planda hiçbirşey açık olmuyor.

Geri
Yukarı