League of Legends kasma sorunu

Lexani

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, LOL oynarken drop yaşıyorum. Sıklıkla 265 FPS kadar görüyorum base de, TF olduğunda 160/110 kadar geriliyor, sisteme RX 470 aldım. RX 470'i dünden beri kullanıyorum CS:GO ya da Forza Horizon 4'de full ayarlarda gayet akıcı şekilde yüksek FPS'ler ile oynuyorum drop vs yok. LOL oynarken ayarlardan FPS sabitlemek için 144'ten 60 FPS kadar sabitlemeyi denesem de tüm ayarlarda sabit durmuyor ve akıcılık çok az, darboğaz oluyor sanki fakat diğer oyunlarda olmaması sorunun LOL kaynaklı olduğunu düşündürüyor. Fikriniz ve yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler. Sistemim;

Ryzen 3 1300X
ROG STRIX RX470
Corsair Vengeance LPX 3000MHz CL16 8X2 RAM
Crucial SSD 120GB
Seagate Barracuda 1.5 TB HDD
Win10 profesyonel

Son düzenleyen: Moderatör:
Hextech onarım aracı indirin. Tam onarım başlatın. Onarım bittiğinde masaüstünüzde bir klasör oluşacak fark edersiniz zaten adını hatırlamıyorum. LoL Desteğe bilet atın ve dosya ekleme kısmına bu oluşan dosyayı koyun. Yardımcı olacaklardır. İyi akşamlar. (Yaşadığınız sorunu da detaylıca anlatın.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı