League of Legends takılma ve kasma problemi

İşletim sistemi
Windows 10

Meertbckc

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, yaklaşık bir haftadır ansızın gelişen bir problem ile karşı karşıyayım. Denemediğim, izlemediğim yol kalmadı ve anlayabilecek kişilerden destek alsam daha iyi olabilir diyerek bilginize başvurmaya karar verdim. Sorunum şudur: FPS'im 200 sularında seyrederken imlecim oyun oynatmayacak şekilde kasıyor ve oyunumu mahvediyor. Bunu ne Windows ne de başka bir oyunun içerisinde yaşıyorum, sadece LOL'de karşılaştığım bu durumu düzeltmek için hextech onarım aygıtı, türlü Windows güncellemeleri, oyun optimizasyon araçları gibi birçok yol denedim fakat bir türlü düzeltemedim ve illa ki Sihirdar Vadisi veya Teamfight Tactics arenasına girince değil yalnızca istemci açık halde bile olabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle olsa sizce de aynı odadaki herkeste bu problem olmaz mı? Bunu ben de sorguladım fakat öyle olmadığını düşündüm bu sonuca varamadığım için
Yukarıdaki bir arkadaşımızda aynı problemden muzdarip olduğu için ve bugun aynı sorunu farklı bir kaç başlıkda daha gördüğüm için belirtmek istedim.Ama elbette farklı yöntemler denemektede fayda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı