League of Legends Master Yi Nasıldır?

Merhabalar, League of Legends'da Master'yi oynuyorum. (Bazılarına göre lafın bittiği yerdir.) Çok iyi oynuyorum. Sadece bildiğim karakter bu değil. Master'yi oynayamayanlar var. Lafın kısası Master'yi, kolsuz çarı mı? Bir Tofaş gördüğünüzde AAA, fakire bak diyor musunuz?

Edit: Tofaşk kullanıyorum. 😆😆

Kolsuz Hero'su denmesinin sebebi skillshout yeteneği olmamasıdır mesela Ezreal karakterinin Q W yetenekleri skillshout yetenekleridir ve karakter zordur Master'yinin zorluğu pek yok Q yeteneği sayesinde çoğu yetenekten kurtuluyor bir nevi zonya görevi görüyor ayrıca çok geliştiğinde ulti bastığında çok hızlı vuruyor çok hızlı vurup sürekli Q attığındsa karakter sadece Q ve düz vuruş yapıyor deniyor bunun için kolsuz Hero'su deniyor.

Hayır kolsuz çarı falan değil. Evet S8 öncesi ciddi mana da kolsuz çarıydı. Q atman yetiyordu. Fakat artık Q'nun zamanlaması çok önemli. Öyle hurra diye girersen direk ölürsün. İyi oynaman gerek.

Bu konuyu açınca kendimi ülkeler arası savaş açtırmış gibi hissettim.
1615455642065.png

Master Yi'ye kolsuz herosu diyen adamların hiçbiri Master oynayamıyordur. Net.
"Q basıyosun teq atıyo moruq." diyen adamlar Demir - Gümüş elo arasına sıkışmış adamlardır.
Master Yi gayet zor bir herodur. Karşısında oynamayı bilirsen early gamede oyundan düşürürsün, geri toplaması çok zor olur.

Master Yi'ye kolsuz herosu diyen adamların hiçbiri Master oynayamıyordur. Net.
"Q basıyosun teq atıyo moruq." diyen adamlar Demir - Gümüş elo arasına sıkışmış adamlardır.
Master Yi gayet zor bir herodur. Karşısında oynamayı bilirsen early gamede oyundan düşürürsün, geri toplaması çok zor olur.
Eminim öyledir.

Bence doğru söylüyor çar erken oyunda çok güçsüz rahatlıkla kesebilirsin sana düz vuramadıkça Q bekleme süresi çok uzun olduğu için kesmen kolay oluyor.
Vayne oynayınca öyle olmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı