League of Legends oynarken çok sinirleniyorum

• Konuyu başlatan marcc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 880

marcc

Hectopat
Daha fazla  
Bu oyunu 5 senedir oynuyorum ve son 2 3 ayda çok daha fazla toxic, daha hızlı sinirlenen biri oldum. Artık hiç tahammülüm kalmadı ve aşırı sinir yapıyorum. Her oyuna girdiğimde üstümde ne varsa sinirlenince yırtıyorum atıyorum. 3 ayda yırttığım tişört veya atlet sayısını sayamadım evde giyecek bir şey kalmadı. Oyunu bırakamıyorum ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
alıyosun quini midde 6 olup kuşla oraya buraya uçup topluyorsun killeri alıyorsun win

Bu oyunu 5 senedir oynuyorum ve son 2 3 ayda çok daha fazla toxic, daha hızlı sinirlenen biri oldum. Artık hiç tahammülüm kalmadı ve aşırı sinir yapıyorum. Her oyuna girdiğimde üstümde ne varsa sinirlenince yırtıyorum atıyorum. 3 ayda yırttığım tişört veya atlet sayısını sayamadım evde giyecek bir şey kalmadı. Oyunu bırakamıyorum ne yapmam lazım?
yada daha iyisi bölgeni west'e taşıyorsun en azından toksik türklerden kurtuluyorsun daha güzel bi oyun denemeyi yaşatır diye düşünüyorum

Hocam umarım bırakırsınız.

Dostum sistem iyiyse 2-3 tane story mod oyunu yükle Bende Gta V üzerinde bir sunucudan kopmak için Spiderman-remastered indirip bitirmiştim. :D Lol üzerindeki arkadaşlarınada belirt oyunu bıraktığını, Sosyal medyadan çek offline moduna aç müziğini hikayeye takıl.

Beni lol e başlatmak isteyen arkadaşımı kıramamıştım. Ve 2. günde pes ettim. Adamın kendini övmesini mi dersin toksitlemesini mi dersin. bilemem ama oynayasım varsa da soğutmuştu. iyi ki de başlatmış. İyi günler

son maçlarınızı atarmısınız meraktan soruyorum neler yapmışsınız bir görmek istiyorum

Oynama.

Dostum sistem iyiyse 2-3 tane story mod oyunu yükle bende GTA V üzerinde bir sunucudan kopmak için Spider-Man-Remastered indirip bitirmiştim. :D LoL üzerindeki arkadaşlarınada belirt oyunu bıraktığını, sosyal medyadan çek offline moduna aç müziğini hikayeye takıl.

Beni LoL'e başlatmak isteyen arkadaşımı kıramamıştım. Ve 2. günde pes ettim. Adamın kendini övmesini mi dersin toksitlemesini mi dersin. Bilemem ama oynayasım varsa da soğutmuştu. İyi ki de başlatmış. İyi günler.

Piyasada bitirmediğim story mod oyun kalmadı, RDR2, GTA 5, GoW, Bannerlord, tarzı oyunların hepsini bitirdim ve daha niceleri.

Son maçlarınızı atar mısınız meraktan soruyorum neler yapmışsınız bir görmek istiyorum.

https://www.leagueofgraphs.com/tr/summoner/tr/N1+MÁRC
Plat 1'den düştüm mentalim kalmadı iyi şeyler yaptığım söylenemez.

Keşke o kadar kolay olsa dostum.

"/Sustur all" çekerek oynamak tek çözüm. Rito sağ olsun milleti sapık gibi pingleme özelliğini kapattı da rahatladık en azından.

Ha bu arada mentaliniz yoksa, hiç oynamayın derim. Ara verin bir süre çünkü o zaman hiç çekilmiyor LoL.

Geri
Yukarı