League of Legends oynarken çok sinirleniyorum

• Konuyu başlatan marcc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 879
Evet doğal fakat son 1 ayda çok fazla arttı ve etrafımdaki şeylere zarar veriyorum.

Oyunu hiç düşünmeden silin ve yüklememek için kendinizi sıkın. Oynama isteği gelse bile indirmeyin. Yavaşça oyun ile aranızdaki bağ azalır. Sonrasında oynama isteği kalmaz. Akıbetinde çok hikayeli oyun oynadım diyorsunuz. Fakat ne kadar oynarsanız oynayın mutlaka oynamadığınız oyunlar vardır. Onlara bir göz atın.

Ama en önemlisi, biraz oyunlara ara verin. Anladığım kadarıyla çok fazla zaman geçiriyorsunuz oyunlarda. Özellikle de LoL oynadığınız düşünüldüğünde psikolojik olarak yıpranmışsınız. Kendinizi biraz toparlamanız gerekiyor.

Oyunu hiç düşünmeden silin ve yüklememek için kendinizi sıkın. Oynama isteği gelse bile indirmeyin. Yavaşça oyun ile aranızdaki bağ azalır. Sonrasında oynama isteği kalmaz. Akıbetinde çok hikayeli oyun oynadım diyorsunuz. Fakat ne kadar oynarsanız oynayın mutlaka oynamadığınız oyunlar vardır. Onlara bir göz atın.

Ama en önemlisi, biraz oyunlara ara verin. Anladığım kadarıyla çok fazla zaman geçiriyorsunuz oyunlarda. Özellikle de LoL oynadığınız düşünüldüğünde psikolojik olarak yıpranmışsınız. Kendinizi biraz toparlamanız gerekiyor.

Günde 3 4 saat anca oynarım bu bahsettiklerimi uzun zaman önce bitirdim.

Evet doğal fakat son 1 ayda çok fazla arttı ve etrafımdaki şeylere zarar veriyorum.

Önereceğiniz güzel hikayeli story mod oyunu var mı? Gerçekçi oyunlardan hoşlanıyorum.
Detroit Become, Human Red Dead Redemption 2, Unpacking (bu hikayeli değil ama rahatlatır chill bir oyun) aklıma şimdilik başka bir şey gelmedi yapabilirsen sil oyunu bir süre zorlansanda o sürede başka oyunlar oynarsın bir süre sonra pek özlemezsin.

Birde şöyle birşey var LoL'ün yönetimi berbat.Son gelen banlardan ve Son gelen şampiyonlardan sonra oynancak halde değil zaten sen bi tün para atıyosun binlerce TL küfür ettin diye ban yiyorsun.mantıksız bence küfür etmeden lol oynamak.illaki sinirleneceksin birisi ben feed yazınca xD

Bu oyunu 5 senedir oynuyorum ve son 2 3 ayda çok daha fazla toxic, daha hızlı sinirlenen biri oldum. Artık hiç tahammülüm kalmadı ve aşırı sinir yapıyorum. Her oyuna girdiğimde üstümde ne varsa sinirlenince yırtıyorum atıyorum. 3 ayda yırttığım tişört veya atlet sayısını sayamadım evde giyecek bir şey kalmadı. Oyunu bırakamıyorum ne yapmam lazım?

LoL'ü unutturacak bir hobi iş veya yeni bir oyuna başlasanız. Hiçbir oyun bırakılamayacak kadar mükemmellikte değildir. Kendimden biliyorum bende eskiden LoL bağımlısıydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı