League of Legends scriptler biter mi?

Zel

Hectopat
Yer
/POC/
Merhaba dostlar, iyi günler. Bugün biraz scriptler hakkında konuşmak istiyorum.

Bu aralar smurf kasmaya başladım. Hali ile hep fresh Q'ya atıyor. Dikkatimi çekense karşıya ya da bizim takımın Adc'sine script gelip durması. Bugün gelen kog maw mesela. Eminim script kullanıyordu ve yanına pet almış. Bildiğim kadarıyla "script Discord'larında, Duo bulup ( pet )" ile tüm kasıyorlar. Ama bunlar aşırı derecede. Ve fark ettiğim kadarıyla genellikle,

– Irelia.
– Viktor.
– Xerath.
– Twitch.
– Samira.
– Gwen.
– Viego.
– Cassiopeia.
– Jinx.
– Orianna.
– Ezreal.
– Karthus.
– Kindred.

Tarzı şampiyonlar alıyorlar. Arkadaşlar size göre bunlar biter mi? Ve bir sorum daha olacak, bu fresh Q'dan çıkmak için ne yapmalıyım?

Bu arada o arkadaşların isimleri,

– Aweralol.
– Mitsunie ( peti )

– Ellafısta.
– Elvialmo.

Not: Ara sıra böyle konular açıp, bunları banlarabilirsek hep beraber belki bir şeyleri yoluna sokabiliriz.

Merhaba dostlar, iyi günler. Bugün biraz scriptler hakkında konuşmak istiyorum.

Bu aralar smurf kasmaya başladım. Hali ile hep fresh Q'ya atıyor. Dikkatimi çekense karşıya ya da bizim takımın Adc'sine script gelip durması. Bugün gelen kog maw mesela. Eminim script kullanıyordu ve yanına pet almış. Bildiğim kadarıyla "script Discord'larında, Duo bulup ( pet )" ile tüm kasıyorlar. Ama bunlar aşırı derecede. Ve fark ettiğim kadarıyla genellikle,

– Irelia.
– Viktor.
– Xerath.
– Twitch.
– Samira.
– Gwen.
– Viego.
– Cassiopeia.
– Jinx.
– Orianna.
– Ezreal.
– Karthus.
– Kindred.

Tarzı şampiyonlar alıyorlar. Arkadaşlar size göre bunlar biter mi? Ve bir sorum daha olacak, bu fresh Q'dan çıkmak için ne yapmalıyım?

Bu arada o arkadaşların isimleri,

– Aweralol.
– Mitsunie ( peti )

– Ellafısta.
– Elvialmo.

Not: Ara sıra böyle konular açıp, bunları banlarabilirsek hep beraber belki bir şeyleri yoluna sokabiliriz.

İlk nottaki soruyu yanıtlıyım. Çok maç atmalısınız. Yanlış bilmiyorsam scriptle ilgili bir şey yapılmıyor çünkü herhangi bir taban koruması yok diye biliyorum. Yetenek isteyen şampiyonlarda script oynuyorlar çünkü mekanik olarak kolay bir şey dodge ve skıll tutturmak.

Sürekli script geldiğinin kanısına nasıl vardın? Ben çok nadir görüyorum. Geçen derecelide adam Sion ultisiyle 180 derece geri döndürmüştü.

Sürekli script geldiğinin kanısına nasıl vardın? Ben çok nadir görüyorum. Geçen derecelide adam Sion ultisiyle 180 derece geri döndürmüştü.
Dodgelerinden ve maç tekrarını izlediğimde
İlk nottaki soruyu yanıtlıyım. Çok maç atmalısınız. Yanlış bilmiyorsam scriptle ilgili bir şey yapılmıyor çünkü herhangi bir taban koruması yok diye biliyorum. Yetenek isteyen şampiyonlarda script oynuyorlar çünkü mekanik olarak kolay bir şey dodge ve skıll tutturmak.
Goblin account ile de Fresh Q engelleniyor ama bir türlü bulamadım. Bir oyun da sadece insanların space'e basıp oyun kazanması biraz garip. Tabii oyun bilgisi de lazım.

Script 2012 yılından beri var. Hiçbir zaman bitmedi. Bitmeyecek de. Bir platform bitse bir başka platform gelecek yani kaçışı yok.

Şu an bildiğim kadarıyla tüm platformlar detected. Ban yememe ihtimalleri yok merak etmeyin. 1 ay, 2 ay maksimum 3 ay takılırlar sonrasında gelen banwave ile banlanırlar. Kaçarı olmuyor. Olan emeklerine, zamanlarına oluyor. Riot belirli aralıklarla banwave yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı