League of Legends Sett alınır mı?

Normalde fiyatı yüksek olan şampiyonları almayı asla düşünmem. Fakat karşı tarafta Sett'in ben ve takım arkadaşımı tek başına aldığını ve oyunun genel kısmında güçlü olduğunu gördüğüm için biraz düşündüm. Sizce 6300 mavi öze Sett alınır mı?

Eğer rakiplerden 1 item üstünsen çok iyi bir karakter. Tek atıyor.

LoL' de tüm karakterler aynı güçtedir. Önemli olan tskım kompozisyonudur. Tek başınıza oynuyorsanız alınır dövüşçü olarak iyi bir karakter.
LoL'de her karakter aynı güçte ise niye İvern'ın ve A. Sol'ün oynanma oranı düşük? Demek ki aynı güçte değil.

Sen ADC ise suikastçiyi bir tutuyorsun. Veya support ile tankı.

Her şampiyon eşit değildir; her şampiyon yama zamanına kadar ölçülüp biçilir, güçsüz olduğuna kanaat getirilir ise güçlendirilir, fazla güçlü ise zayıflatılır. Bu böyledir.

Mesela Sett, üst koridorda karşıyı görmeden alabileceğin picklerden birisi. Uzun dövüşleri W yeteneği ile kendi lehine çeviriyor. Kısa dövüşleri de kazanıyor. Teemo ve Vayne'e karşı korkusuzca alabileceğim bir pick.

Düşük liglerde counter picke pek değer verilmiyor, ama Sett, kesinlikle çok güçlü. Tıpkı Morde ve Try gibi. Try, en ucuz ve güçlü şampiyon olabilir.

Açıklamaya çalışsam yine direticeksin. Bu mantıkla pek rank atlayamazsın.
Hahahaha.
LoL'de her karakter aynı güçte ise niye İvern'ın ve A. Sol'ün oynanma oranı düşük? Demek ki aynı güçte değil.

Sen ADC ise suikastçiyi bir tutuyorsun. Veya support ile tankı.

Her şampiyon eşit değildir; her şampiyon yama zamanına kadar ölçülüp biçilir, güçsüz olduğuna kanaat getirilir ise güçlendirilir, fazla güçlü ise zayıflatılır. Bu böyledir.

Mesela Sett, üst koridorda karşıyı görmeden alabileceğin picklerden birisi. Uzun dövüşleri W yeteneği ile kendi lehine çeviriyor. Kısa dövüşleri de kazanıyor. Teemo ve Vayne'e karşı korkusuzca alabileceğim bir pick.

Düşük liglerde counter picke pek değer verilmiyor, ama Sett, kesinlikle çok güçlü. Tıpkı Morde ve Try gibi. Try, en ucuz ve güçlü şampiyon olabilir.
Önemli olan kompozisyon diye yazmışım hala bana hikaye anlatıyorsun. Ivern main olup batı sunucusunda şampiyonluk kümesi oyuncuları da var. Güçlü güçsüz kavramı göreceli bir şey neye göre kime göre güçlü?

Hahahaha.

Önemli olan kompozisyon diye yazmışım hala bana hikaye anlatıyorsun. Ivern main olup batı sunucusunda şampiyonluk kümesi oyuncuları da var. Güçlü güçsüz kavramı göreceli bir şey neye göre kime göre güçlü?
Güçlü ve güçsüz göreceli mi? Sett'in 1v1'de kaybedecek kaç kompozisyon var?

Şimdi anlatsam anlamayacaksın, hiç boşuna kendimi yoramam.

Güçlü ve güçsüz göreceli mi? Sett'in 1v1'de kaybedecek kaç kompozisyon var?

Şimdi anlatsam anlamayacaksın, hiç boşuna kendimi yoramam.
Haksız olduğunu kabullenemeyip tartışmadan kaçıyorsunuz sadece. Ha çok haklı hissediyorsan al Sett' ini ARAM' da 1v1 tokatlayım seni :)

Yeni konular

Geri
Yukarı