League of Legends'da dava edilmek

dostum şunu belirteyim ben bu oyunu betasından beri oynamaktayım sezon 4 de tr serverına geçtiğimiden beri zaten sövüş çok oluyor ben çok kişiyi skype dc rc heryere çağırdım kıscası adres felan bir sürü olay yaşadım 1 kişi ne dava eti ne geldi yani bide şöyle bişey var mute at bırak ne yaparsa yapsın yani bir oyunu kaybetiysen eğer daha bunun kurtulma şansı bile yokken zamanını çalmalarına izin verme dava olayı felan yalan bişey olmaz korkma ve eğer sen iyi oynadığın maçta atıyorum bot lıne kötü ise bot lıne sustur tr serverda şöyle bi durum vardır kötü oynayan iyi oynayanı her zaman kötüler kıskanır iyi günler dillerim.

Kardeşim, karşındaki de senin yaşlarında ve söyledikleri bence palavra ciddi olamaz yani. Bu işler o kadar kolay değil. Ayrıca emniyet mensubu lol oynuyor olsa bile o küfürleri ettikten sonra sana dava açmaz.

Ben devletim nedir ya? Bunu söyleyen zaten dava etmekle uğraşmaz yaşı küçüktür büyük ihtimal.

Siz de bir daha küfretmeyin karşılıklı olsa dahi. Gereksiz aksiyona girmeyin susturun ve işinize bakın.

Benimle uğraşan varsa gerçekten sinirime dokunduysa, tel no yazıyorum direk. Zaten chat ile ilgilenmiyorum çok boş birşey. Oyun kaybettirmekten başka birşey yaptırmaz sana. Numarımı arayan bu zamana kadar 3-5 kişi çıktı. Onlada oyunda arkadaş olduk :d. Aslında herkes aynı şeyi düşünüyor.

Senin troll olduğunu sanıp küfür ediyor. Sende aynı sebepten küfür ediyorsun ya da toksitliyorsun. Dereceli tek çift hariç chatti nerdeyse hiç önemsemiyorum çünkü bir kaybı yok. Fakat Duo'da emek veriyorsun adam birden feedlemeye başlıyor ya da moral bozukluğu yaşatıyor. İşte o zaman bende kendime engel olamıyorum.

Herkes iyi oynayacak diye bi kural yok. Oyun için kimseye laf yapmayın. Sen adamı dürtmüşsün oda küfür etmiş sonrada sen etmişsin. Klasik TR sunucusu. Oyundaki küfürden kimseye bişey olmaz.

Geri
Yukarı