League of Legends'da RP kasılabiliyor mu?

geloynayak

Decapat
LoL'e yeni başladım fakat berbatım ve kahraman almam lazım diye düşünüyorum ama RP yok RP'ye para vermek istemiyorum. Kasılabilir diye aklımdan bir fikir geçti, LoL RP kasmak diye Google'a aratınca sadece hilesi olduğunu gördüm. Hile yapmadım ve yapmam da ama başka bir şekilde LoL'de RP kasılabilir mi? İlla alınması mı lazım? RP alınca da ne yapacağım, kostüm mü alacağım yoksa şampiyon mu? Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır RP kasamazsın. RP sadece satın alınabilir ama BE(Blue Essence) kasabilirsin. Bu da seviye atladıkça çıkan kapsülleri açarak veya görevleri tamamlayarak kasılabilir.

RP satın alıp şampiyon için harcama derim. Hani belki arada istisna olur hiç mavi özün olmaz, pahalı bir şampiyondur; o zaman alırsın ama her şampiyon için RP satın alacaksan para dayanmaz.

Mavi öz biriktirmek eskisi kadar zor değil zaten. Sürekli bir yerlerden gelir durur sen farkında olmadan.

Çok beğendiğin kostüm olursa RP çekip alırsın ama artık kostümler de kutulardan çıkabiliyor. Demek istediğim çok beğendiklerin dışında pek de para yatırılacak bir oyun değil. Zaten yeni başlamışsın, öncelikle iyice kavramanı öneririm.

1 sezondur oynuyorum rpye hiç para vermedim 7 efsanevi kostüm 19 20 arası destansı kostüm bayağı da normal kostümlerden çıktı gerek yok sadece düzgün oyna sandıkları al mavi öz kazan kendi geliyor.

Öncelikle hilesi yok. RP kasmak olarak 1-2 defaya mahsus ufak miktarlarda RP ihtiyacın varsa desteğe bildirdiğinde veriyorlar. Yeni başladıysan şampiyonları çok kolay şekilde elde edebilirsin. Eskiden 30. seviye olunduğunda en fazla 1 adet 6300'lük şampiyon alınabiliyordu. Şimdi ise bir sürü elde edebilirsin. Ücretsiz şampiyon rostasyonundaki sayıyı da artırdılar. Hextech sistemi sayesinde tek kuruş vermeden güzel kostümlere sahip olmak mümkün. Birkaç kostümün görsel olarak üstünlük sağlaması dışında (Hatta lig maçlarında o kostümleri almak yasaktır) istatistik olarak bir fark yok.

Sana tavsiyem mağazadan şampiyon açma. Level atladığında veya başka yollarla gelen kutuları açtığında çıkan şampiyonları elinde olan mavi özleri kullanarak açarsan hem daha kısa sürede daha çok şampiyon açarsın hem elindeki mavi öz anında tükenmez.

Sana tavsiyem mağazadan şampiyon açma. Level atladığında veya başka yollarla gelen kutuları açtığında çıkan şampiyonları elinde olan mavi özleri kullanarak açarsan hem daha kısa sürede daha çok şampiyon açarsın hem elindeki mavi öz anında tükenmez.

Amaç çok şampiyon açmak değil, sevilen şampiyonları açmak.
Bu arada 2019 Ay Festivali kapsamında aşağıdaki görevler var. Haftalık şekilde geliyor yani yapmak için fazlasıyla vaktin var.

365737

Amaç çok şampiyon açmak değil, sevilen şampiyonları açmak.
Bırakalım buna o karar versin. Ben olması gereken en iyi durumu söyledim. Kendisine işe yarayan bir RP hilesi söylemeyeceksen post kasmak için yorum yapma. Şampiyon havuzunu mümkün olan en kısa sürede genişletmenin en kolay yolu bu söylediğim yöntem çünkü. Seri level kasıp kutudan çıkan şampiyonları mavi öz ile açmak.

Bırakalım buna o karar versin. Ben olması gereken en iyi durumu söyledim. Kendisine işe yarayan bir RP hilesi söylemeyeceksen post kasmak için yorum yapma. Şampiyon havuzunu mümkün olan en kısa sürede genişletmenin en kolay yolu bu söylediğim yöntem çünkü. Seri seviye kasıp kutudan çıkan şampiyonları mavi öz ile açmak.

Bunu yazmanız post kasmak olmuyor yani? Ki farkındaysanız mesajın devamında başka şeyler de söylüyorum. İstediğiniz kişiye sorun. Dediklerinizden daha çok işe yarayacak bir şey söyledim. Şampiyon havuzunu genişletince de bir şey olmuyor. Benim 80-90 şampiyonum var. Muhtemelen bende olmayan tüm şampiyonları alacak özüm var. Ama almıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı