League of Legends'da RP kasılabiliyor mu?

LoL'e yeni başladım fakat berbatım ve kahraman almam lazım diye düşünüyorum ama RP yok RP'ye para vermek istemiyorum. Kasılabilir diye aklımdan bir fikir geçti, LoL RP kasmak diye Google'a aratınca sadece hilesi olduğunu gördüm. Hile yapmadım ve yapmam da ama başka bir şekilde LoL'de RP kasılabilir mi? İlla alınması mı lazım? RP alınca da ne yapacağım, kostüm mü alacağım yoksa şampiyon mu? Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Sana önerim EU West sunucusuna geçmendir. RP alıcam yatıracam diyor isen TR'de kalabilirsin çünkü EUW döviz yüzünden pahalı. Ama değer. İnsanlar daha saygılı en başta.

Bunu yazmanız post kasmak olmuyor yani? Ki farkındaysanız mesajın devamında başka şeyler de söylüyorum. İstediğiniz kişiye sorun. Dediklerinizden daha çok işe yarayacak bir şey söyledim. Şampiyon havuzunu genişletince de bir şey olmuyor. Benim 80-90 şampiyonum var. Muhtemelen bende olmayan tüm şampiyonları alacak özüm var. Ama almıyorum.
Yeni başlayan adam şampiyon havuzunu genişletmeyip ne yapacak? Mavi özler neden var? Senin 80-90 şampiyonunun olması ve farklı şampiyonları alıp almaman kimsenin umurunda değil bence. Burada konu sahibi yeni başladığını söylemiş ve şampiyon havuzunu genişletmeyi düşündüğünü söylemiş. Mağazadan direk mavi öz ile şampiyon almak nere, level kasıp kutudan çıkan şampiyonlar arasından daha önce oynayıp hoşuna giden veya denemek istediği şampiyonu almak nere? Ayrıca saçma bir şekilde yorum yaparsan ben de buraya post atmak zorunda kalırım. İnsanları kendi keyfine göre yönlendiremezsin. Mümkün olan en iyi şekilde nasıl mavi öz kasıp şampiyon havuzunu genişletebileceğini söylersin, gerisi ona kalmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı