Çözüldü Ledger Nano S Bootloader ekranında takıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan_Elci

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, yeni aldığım Ledger Nano S cihazımda yazılım güncellemesi yaparken elektrikler kesildi ve hızlı bir şekilde geri geldi, PC kapandığı için Ledger'a giden kablodaki elektrik de gittiği için cihaz güncelleme sırasında kapandı, ve açtığımda Bootloader yazıyor ve hiçbir işlem yapamıyorum, ne yapmam lazım? Çok endişeliyim, servise göndermek istemiyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Hocam fotoğraf gönderebilir misiniz? Hiçbir işlem yapamamak derken şu mavili bir ekran vardı CMD falan açmaya yarıyordu orayı da mı açamıyorsunuz?

Hocam Ledger Nano S'de işlem yapamadım :)

Sorun düzeldi, nasıl düzelttiğimi hemen anlatayım.
USB kablosunu bağlamadan önce sağ tuşa basılı tuttuktan sonra bağlayıp 2 kere hızlı bir şekilde 2 tuşa da bastım ve yeniden kurulum için cihaz düzeldi.
Hocam fotoğraf gönderebilir misiniz? Hiçbir işlem yapamamak derken şu mavili bir ekran vardı CMD falan açmaya yarıyordu orayı da mı açamıyorsunuz?

USB kablosunu bağlamadan önce sağ tuşa basılı tuttuktan sonra bağlayıp 2 kere hızlı bir şekilde 2 tuşa da bastım ve yeniden kurulum için cihaz düzeldi.

Çözüm

Hocam onu nasıl düşündünüz siz ya? :D Neyse elinize sağlık, güle güle kullanın.

Selam dostum, aynı soru bende de var ve yaptığını yaptım olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı