Legion 5 2021 beklenmeli mi?

Bütçe
13500₺
:D sadece bunu demem yeterli.
Legion gelmeyecek :) boşa bekliyorsunuz bizim Ark sordum gelmez dedi 2 yıl sonra anca gelir dedi :) Monster alın geçin.

Bu forum Lenovo ASUS MSI fanboyu net :)

Kullandık Monster iade ettik. Yüzlerce kişi böyle. Birkaç kişi olsa neyse. 2 sene diyen arkadaşınız kim? 2 sene sonra zaten yeni ekran kartları gelir. Yani o zaman çıkması imkansız. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin. Monster fanboyu olduğunuz belli.

Kullandık Monster iade ettik. Yüzlerce kişi böyle. Birkaç kişi olsa neyse. 2 sene diyen arkadaşınız kim? 2 sene sonra zaten yeni ekran kartları gelir. Yani o zaman çıkması imkansız. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin. Monster fanboyu olduğunuz belli.
Bu arkadaşa şansa iyi gelmiş veya hatası vardı da görmemiş, sürekli bizim yalan söylediğinizi düşünüyor herhalde.Ben de yaşadım sorun, ve önermiyorum. İnternette de diğer markalarınkinden daha fazla önermeme videosu var Monster'ın. Olasılığı çok daha fazla çünkü kasasının üretimini bile kendisi yapmıyor, Çin'de ucuza kasa yapan firmalar var ve bu firmalar Monster gibi çoğu kötü firmalara aynı kasaları sunuyor. Ayrıca bu forumdaki veya diğer forumlardaki insanlar genellikle MSI, LENOVO, ASUS, ACER gibi firmalara takıntılı değiller. Hangisi işine gelirse onu alıyorlar. Ben bayağı bir araştırma yaptım ve ekran kartı olarak da (130w 3060) işlemci olarak da (AMD) fiyat performans olarak en iyi bu laptop'u bulabildim ki çoğu kişi öyle yapmış çünkü bu forumdaki en uzun konulardan biri de bu.

Bu arkadaş monster satıcılarından biri sanırım. Her yerde aynı mesajlar. Bir tane monster almış yere göğe sığdıramıyor 😂 Lenovo ile ne sorun yaşadık diyoruz. Yaşadık işte bişiler diyor. Kaç yıllık diyoruz garantiye vereydin. Garantisi bel aldıktan hemen sonra bitmiş diyor. 5 sene falan oldu diyordu. 2 sene garantiyi sayarsak 7 yıllık cihaz muhtemelen bahsettiği.

Monster alın geçin dediği cihazlar da iyi ve yenil nesil olanlarına 4,500 civarı zam yaptılar 😂 Sangi tercih sebebi olarak bir avantajı var gibi. :d

Bir keresinde yeğenim Monster laptop almıştı. Ellerimi klavyeye koyduğumda bileklerim acıyordu. Hayatımda ilk defa kullanırken acı veren laptop görmüştüm. Sonsuza kadar Monster almayacağım.
@Barista kardeşim laptopunun Wi-Fi modülünün markası nedir? Realtek veya Intel?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı