Legion 5 2021 beklenmeli mi?

Bütçe
13500₺
Lenovo ofis laptop üreten bir firma. Gaming laptop üretmesi benim gozumde saçma. Bu işe Gaming ile giren firmalardan birkaç tanesi Monster, bilginiz olsun.
Güzel espri ama komik değil. Lenovo Legion serisi kadar performanslı hem de fiyat olarak kullanıcı dostu başka marka bilmiyorum. Sözde herkesin dilindeki Monster, Msi, Asus Rog serisi bile Legion'un yanından geçemez. Ucuza getirmek için TN panel yada düşük renk gamutlu paneller tercih etmemesi bile başlı başına tercih sebebidir. Sen reklamlarda oynayamadiginiz oyun olursa sloganlarını fazlaca dinlemiş gibisin. Son nesil intel işlemci, gtx yada rtx ekran kartlı laptop herhalde her oyunu oynatacak ama hangi ayarlarda hangi işi değeriyle kaç fps verecek? Legion gibi olabilmeleri için cok fırın ekmek yemeleri lazim. Ha kisisel olarak ben bu iki firmayi kiyaslamayi da haksizlik olarak görürüm orası ayrı. Lenovo gibi bir sirketle Monster'i kiyaslamak mahalle bakkaliyla Migros'u falan kiyaslamak gibi olur. Monster alinmasin ama fanbboylari sinir bozuyor.

Güzel espri ama komik değil. Lenovo Legion serisi kadar performanslı hem de fiyat olarak kullanıcı dostu başka marka bilmiyorum. Sözde herkesin dilindeki Monster, Msi, Asus Rog serisi bile Legion'un yanından geçemez. Ucuza getirmek için TN panel yada düşük renk gamutlu paneller tercih etmemesi bile başlı başına tercih sebebidir. Sen reklamlarda oynayamadiginiz oyun olursa sloganlarını fazlaca dinlemiş gibisin. Son nesil intel işlemci, gtx yada rtx ekran kartlı laptop herhalde her oyunu oynatacak ama hangi ayarlarda hangi işi değeriyle kaç fps verecek? Legion gibi olabilmeleri için cok fırın ekmek yemeleri lazim. Ha kisisel olarak ben bu iki firmayi kiyaslamayi da haksizlik olarak görürüm orası ayrı. Lenovo gibi bir sirketle Monster'i kiyaslamak mahalle bakkaliyla Migros'u falan kiyaslamak gibi olur. Monster alinmasin ama fanbboylari sinir bozuyor.
Arkadaş Monster'da çalışıyor herhalde. Engelle geç.

Stoğu yoktu sabah şuan 10800 gösteriyor. Zaten Legion ile TUF Dash bir mi? 10 bine 1650 IPG3 satılıyor onların stoğu bitmeden Legionlar o fiyata düşmez.
Legion gelmedi ki? Ben sana o kartla hali hazirda Türkiye'de satilan en ucuz modeli söyledim. Tufla Legion kıyaslaması yapmadım. Ayrıca firma fiyatlamasi ile sizin kalite kiyaslamaniz uyuşmayabilir.

Legion gelmedi ki? Ben sana o kartla hali hazirda Türkiye'de satilan en ucuz modeli söyledim. Tufla Legion kıyaslaması yapmadım. Ayrıca firma fiyatlamasi ile sizin kalite kiyaslamaniz uyuşmayabilir.
Aynen hocam Monster fiyatına aynı özellikte Legion 5 verirler Lenovo Türkiye pazarına özel dolar kurunu 6'dan alır

1080p, 7/24, Turbo. Monster gibi bir Laptop'un ömrünü daha da kısaltmak için biçilmiş kaftan gibi bir yöntem.
Sdn'ye, donanım Haber'e gitseniz orada da bir dolu olumsuz yorum görebilirsiniz. Technopat'a özgü bir durum değil bu.
Kullandım, şükür benim değildi. Forumda bana yapılan Monster önerilerinin çoğunu düz geçmemin sebebi de bu zaten.
Semruk S7 gibi taş çatlasa 50 bin bandında olan bir bilgisayarı 101 bine satan firmadan bir şey beklemem hata zaten.
Bir iki Tulpar modeli biraz iyi, onun dışında Monster VA-sat.

:D sadece bunu demem yeterli.
Legion gelmeyecek :) boşa bekliyorsunuz bizim Ark sordum gelmez dedi 2 yıl sonra anca gelir dedi :) Monster alın geçin.
Güzel espri ama komik değil. Lenovo Legion serisi kadar performanslı hem de fiyat olarak kullanıcı dostu başka marka bilmiyorum. Sözde herkesin dilindeki Monster, MSI, ASUS ROG serisi bile Legion'un yanından geçemez. Ucuza getirmek için TN panel ya da düşük renk gamutlu paneller tercih etmemesi bile başlı başına tercih sebebidir. Sen reklamlarda oynayamadiginiz oyun olursa sloganlarını fazlaca dinlemiş gibisin. Son nesil Intel işlemci, GTX ya da RTX ekran kartlı laptop herhalde her oyunu oynatacak ama hangi ayarlarda hangi işi değeriyle kaç FPS verecek? Legion gibi olabilmeleri için cok fırın ekmek yemeleri lazim. Ha kisisel olarak ben bu iki firmayi kiyaslamayi da haksizlik olarak görürüm orası ayrı. Lenovo gibi bir sirketle Monster'i kiyaslamak mahalle bakkaliyla Migros'u falan kiyaslamak gibi olur. Monster alinmasin ama fanbboylari sinir bozuyor.

Bu forum Lenovo ASUS MSI fanboyu net :)

Geri
Yukarı