Legion 5 Pro nasıl?

Konu oyun veya ekran kartı değil.

ekranı, soğutması ve işlemcisi iyi bir makina.. aynı zamanda çok ağır olmayan 2/2,5 kg ideal..

yoksa herhangi bir konuda ( ekran kartı vs ) mutlaka daha iyi alternatifler olacaktır.
@JoeBlackk
Hocam ihtiyaca, isteğe göre alınabilecek cihaz değişir doğru. Ama Legion 5 için stok sıkıntı olduğu için 16bin liraya satan firma şimdi teşhiri 20 bin liraya satıyor. Ortada fiyatını haketmeyen bir ürün var. Eğer taşınabilirlik, kalite vs önemliyse ve oyun oynamayacaksaniz MSİ Creator yada Stealth kasalara da bakabilirsiniz.

Hocam ihtiyaca, isteğe göre alınabilecek cihaz değişir doğru. Ama Legion 5 için stok sıkıntı olduğu için 16bin liraya satan firma şimdi teşhiri 20 bin liraya satıyor. Ortada fiyatını haketmeyen bir ürün var. Eğer taşınabilirlik, kalite vs önemliyse ve oyun oynamayacaksaniz MSİ Creator yada Stealth kasalara da bakabilirsiniz.
öneri için teşekkürler..

umarım daha uygun fiyatlara geriler. kasımda belki stok gelir ve indirimler olur.
forumda direk mesaj atabiliyor muyuz ?
Ekranı mükemmel evet, ama diğer konularda V25 gibi bir şaheser varken bakmazdım.

Eki Görüntüle 1196892
Sn. Radeon, t7 v25.1'de kullanılan ekran hakkında bilginiz var mı ? panel üretici vs.. teknik spek.ler gibi..

Son düzenleme:
Öneri için teşekkürler.

Umarım daha uygun fiyatlara geriler. Kasım'da belki stok gelir ve indirimler olur.
Forumda direk mesaj atabiliyor muyuz?

Sn. Radeon, T7 v25.1'de kullanılan ekran hakkında bilginiz var mı? Panel üretici vs. Teknik spek. Ler gibi.

Sn. Radeon,

ben aslında V25.1 ürününü ciddi ciddi düşünüyorum. Tamamen iş için. 11800H işlemci ve soğutmasının iyi olacağını düşündüğüm için. Yerinde incelemeye gittim, saolsun görevli personel de çok ilgilendi. Ancak yanyana birçok başka model de vardı,ancak bu modelin ekranında -teknik olarak hiç bilgim olmasa da- bir farklılık sezdim.

Sizinle aşağıda bir örnek resim paylaşıyorum, bu benim ekran özellikleri çok iyi olmayan PC ile girdiğim web sayfasının bir parçası.

Showroomda baktğım PC'de ekteki kadar netlik yoktu ve yazıların kenarları keskin değil, hatta dağılmış gibiydi. Sebebi ne olabilir? Detaylı araştırmamın sebebi cihazı almayı düşünmem..

Dosya Ekleri

• test.jpg
    test.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 39
Sn. Radeon,

Ben aslında V25.1 ürününü ciddi ciddi düşünüyorum. Tamamen iş için. 11800H işlemci ve soğutmasının iyi olacağını düşündüğüm için. Yerinde incelemeye gittim, sağ olsun görevli personel de çok ilgilendi. Ancak Yan yana birçok başka model de vardı, ancak bu modelin ekranında -teknik olarak hiç bilgim olmasa da- bir farklılık sezdim.

Sizinle aşağıda bir örnek resim paylaşıyorum, bu benim ekran özellikleri çok iyi olmayan PC ile girdiğim web sayfasının bir parçası.

Showroomda baktğım PC'de ekteki kadar netlik yoktu ve yazıların kenarları keskin değil, hatta dağılmış gibiydi. Sebebi ne olabilir? Detaylı araştırmamın sebebi cihazı almayı düşünmem.

1080PNIN 17 inç için küçük gelmesi diyebiliriz hocam, büyük monitörler gibi pikselleri saymak mümkün maalesef.

Ekranı fotoğraflarda bile mükemmel duruyor.
Sn. Kralmelo, hangisi ? :) Legion ? Tulpar?
1080PNIN 17 inç için küçük gelmesi diyebiliriz hocam, büyük monitörler gibi pikselleri saymak mümkün maalesef.
Sizin dediğiniz piksel dağılmasını biliyorum, normalde 24 inch 1080p monitör kullanıyorum. Bu tam öyle bir şey değil. Belki showroomdaki panelde sadece sorun vardır.

Legion , Tulpar 7 dışında yakın zamanda stoklara gelmesini bekledikleriniz de dahil öneriniz var mı ?

Son düzenleme:
Sn. Kralmelo, hangisi? :) Legion? Tulpar?

Sizin dediğiniz piksel dağılmasını biliyorum, normalde 24 inch 1080p monitör kullanıyorum. Bu tam öyle bir şey değil. Belki showroomdaki panelde sadece sorun vardır.

Legion, Tulpar 7 dışında yakın zamanda stoklara gelmesini bekledikleriniz de dahil öneriniz var mı?

Maalesef yok hocam, dediğiniz gibi oradaki cihazda problem olabilir.

Gayet güzeldir, ekran olarak en iyisi değil fakat mükemmeldir.

Ekranı aşırı önemseyip oyun oynamıyorsanız Aero serisine bakabilirsiniz.
Eksi yanı 60Hz.
Ben normalde Dell monitör kullanıyorum ,ama monitör harici kullandığım zamanlarda az değil. Video edit, grafiker seviyesinde ekran beklentim yok. Aero serisi zaten 20 plus..

Evet, hiç oyun oynamıyorum. Fiyat inerse Legion inmezse Tulpar gibi görünüyor..

Geri
Yukarı