Lenovo 300-ISK ile MSI GE60 G51 takas etmeli miyim?

WayTooBaD

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar elimde Lenovo 300-ISK 80Q7 notebook var. Hackintosh'um ve Windows'um gayet iyi ve stabil çalışıyor fakat HDD RPM düşük olduğu için disk işlemlerinde biraz yavaş kalıyor ayrıca bir canımı sıkan özelliği ekranın mat olması. Arkadaşımdan bana takas teklifi geldi MSI GE60 G51-N1PR525-CB8 bir kaç zamandır hardware takibi yapamıyorum ve şu an tam olarak detaylı araştıramıyorum evimde olmadığım için. Sizden ricam Lenovo'ya göre performansı nasıldır? Sizce takası gerçekleştirmeli miyim? Bilgisayarı kullanacağım alan oyun ve müzik prodüksiyon programları olacak MSI'ın çok ısındığını da biliyorum ayrıca fakat altına kaliteli bir fan ile ısıyı düşürebileceğimi düşünüyorum. Takas teklifi gelen notebookun özellik kısmını ekliyorum fotoğrafa.

nWgGY5.jpg

Her ne kadar eski bir modelde olsa elinizde bulunan Lenovo'dan daha çok iş görecek bir ürün GE60. Ekranı ekran kartı ve diğer özellikleriyle oyunlarda daha iyi olacaktır. Hackintosh işi hakkında pek bir bilgim yok ama.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı