Başarılı Kurulum Lenovo B570 Hackintosh Yosemite

Öncelikle merhaba arkadaşlar;

Uzun zamandır gerçekleştirdiğim Snow Leopard, iAtkos, Mountain Lion denemelerinde başarısız olmuşken tam da hackintoshtan vazgeçecek iken bir gün dolaşırken outube'da Dual Boot UEFI Windows 8.1 ve Mac OS X Mavericks 10.9.2 Kurulum Rehberine denk geldim ve rehbere göre mavericks kurulumunda başarılı oldum.

Daha sonra Yosemite'yi keşfedince hiç duraksamadan direk mavericks miş gibi başarıyla kurdum... Mavericks sürücüleri yosemite!de çalışmadı. Sırf bu yüzden bir kaç kere daha kurulum gerçekleştirdim. Daha sonra tek tek kext peşine düştüm. Clover boot0af hatası ve türevlerinin çözümlerini bulup uyguladım ve en sonunda sesi, ekranı, kablosuzu, klavyesi ve hatta bataryası bile doğru çalışan bir Lenovo B570 Hackintosh sahibi oldum. Kurulumda kullandığum kext ve boot error için gerekli boot1h ve türevi boot dosyalarını ve bunun yanında ntfs için gerekli tuxera ntfs programınıda paylaşıyorum. İsteyen arkadaşlar linkten indirebilirler. Her türlü kurulum desteği için burdayım ve seve seve yardım etmeye hazırım.

Sistem Özellikleri :
  • Intel i5-2430 Cpu
  • Hitachi 500 Gb Disk
  • 4+4 Kingston+Samsung Ram
  • Intel HD3000+GT410M Vga
  • Realtek Alc272 HD Sound
  • Realtek 8168 Ethernet
  • Atheros Ar9285 Wifi
Yosemite İmajı :
OS X 10.10 Yosemite RAW İmajı

Mavericks İmajı :
Mac OS X Mavericks 10.9 RAW İmajı

Colover+Kextler+Tuxera Ntfs+Boot Fix+Kext Wizard:
Lenovo B570 Kext+Clover+Tuxera+Boot Fix.zip - Google Drive

eee.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı