Lenovo G24-20 monitörde ekran koyulaşıp titriyor

forzen

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Lenovo g24-20
Eskiden sadece LoL açılırken oluyor(arkadaşıma da oluyordu)Alt+Tab atınca düzeliyordu. Şu an çok fazla olmaya başlıyor. Mesela dümdüz OBS'yi açıyorum ekran koyulaşıp titriyor kapıyorum geri düzeliyor. Neden böyle oluyor ve nasıl düzeltebilirim? Bir daha olunca videosunu atacağım.

O bende de oluyor Windows kaynaklı sanıyordum ya da klavye tuşumu bozuk diyordum anlamadım bende.
Ben servise yolladım cw sorunu için mesaj geldi parça siparişi verdik diye bakalım ne olacak soğudum monitörden para iadesi yapılsa iyi olacak.

Benim bir sene oldu monitörü alalı şimdi serviste tamir görüyor nasıl para iadesi yolu başlatabilirim sizce?

O iş geçmiş artık. Para iadesi için ürünün garanti kapsamı içerisinde tamirinin mümkün olmaması gerekiyor. Satıcı o zaman para iadesi yapıyor.
Tamirden geldikten sonra sorun çözülürse kullanın ya da iyi fiyata satabilirseniz satın. Belki üstüne biraz ekler MSI, Dell, AOC gibi markalardan öneri yaparız. 👍

O iş geçmiş artık. Para iadesi için ürünün garanti kapsamı içerisinde tamirinin mümkün olmaması gerekiyor. Satıcı o zaman para iadesi yapıyor.
Tamirden geldikten sonra sorun çözülürse kullanın ya da iyi fiyata satabilirseniz satın. Belki üstüne biraz ekler MSI, Dell, AOC gibi markalardan öneri yaparız. 👍

Aynı sorun devam ederse THH başvuramaz mıyım ve monitör hasarlı gelirse?

Geri
Yukarı