Lenovo Ideapad 3 vs Monster Tulpar T5 v20.3

Ortalama fiyat bütçen nedir?
Buradaki monster da tongfang kasa vardır. Aksini iddia eden arkadaşlar lütfen forumu terk etsin :)
Merhaba arkadaşlar, bu RX 5500M adlı arkadaş bazı konularda dayanaksız konuşuyor ve çok kendinden emin. Ben bu cihazda 90W artı 15-20W Dynamic Boost olduğunu şöyle size izah edeyim. Lenovo vintage uygulamasında performans moduna geldiğinizde aşağıda bir onay kutusu çıkar onu tıkladığınız GPU hız aşırtma yapar. Ya da NVIDIA denetim panelinde Dynamic Boost diye yer vardır oradan "on" yaparsınız kartınızdan 15W olması muhtemel ekstra performans alırsınız lakin sıcaklıklarda 3-5 derece oynama olabilir de olmayabilir de. Doğrusu budur size kaynaklarınıda şimdi ekleyeceğim.

Bu Videoda 15.57'nci saniyeden sonra performans modunun altında GPU overclook ibaresine bakabilirsin.

Ürün ekran kartına gelince sağ kısımda dynamic boost desteğini yazdığını görüceksiniz.

Demem o ki kafasına göre konuşup insanları yanlış yönlendirmek doğru değil. Araştırmadan kafanıza göre iki kulaktan dolma bilgiyle yanlış bir tezi ısrarla savunuyorsunuz. Video da sendeki cihazın birebir aynısı bulunmakta bu da performans modun GPU overclock yapabileceğin anlamına geliyor. Varsayımım o overclock Dynamic Boost'un 15W'lık sunduğu artış :).bu arada idepad Gaming 3'deki kart Max Q modeldir. 90+15 wat ile 115+15 wat arasında 3-5 FPS oynar çok fazla takılma aldığın cihaz senin için gayet yeterli olacaktır. :)

Yeni bir kaynak daha buldum. Arkadaşın dediği gibi Dynamic Boost değeri 90Win içinde olabilir çünkü video da Dynamic Boost on yazıyor ve sistemden kart 90W yakın güç çekiyor. Yine de cihaza sahip olup denemek ayrı tabii ama RX 5500M kardeşim haklı olabilir lakin GPU overclock olayı yine kafa karıştırıcı bir durum.

Oyun videolarına gelin orada dikkat edin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı