Lenovo Ideapad Gaming 3 19.5W adaptör

ahmet sun

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba, satıcı ürün kutu içeriğinde 19.5 watt adaptör olduğunu söylüyor. Bana satıcı dolandırıcı gibi geldi geldi çünkü Lenovo'nun böyle bir şey yapacağını düşünüyorum. Bilgisi olan arkadaşlar beni de bilgilendirebilir mi? @Artoria Pendragon senin bilgin var mı acaba? Bu arada satıcıya o adaptör yetiyor mu diye sorduğumda evet sıkıntı çıkarmıyor cevabını verdi.

LENOVO Ideapad Gaming 3 Amd Ryzen 5 5600h 16gb 512gb Ssd Gtx 1650 Freedos 15.6" Fhd 82k200k3txa3 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Dosya Ekleri

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    31,5 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu fiyata bunu al bence.
Ram min. 16gb olsun istiyorum. Bu üründe ram yükseltmesi yaparsam garanti dışına çıkar mı acaba? Bi de fiyat tahmini ne kadar olur?

Ram min. 16gb olsun istiyorum. Bu üründe ram yükseltmesi yaparsam garanti dışına çıkar mı acaba? Bi de fiyat tahmini ne kadar olur?
Acer bilgisayar kapağının açılmasını istemiyordu. Serviste yükseltmeyi kabul ediyor.
Adaptör konusunda da 195 watt gönderiyorlardır muhtemelen; ama gtx1650 imiş 135 wattır o.
M.ö notebooklarda bile 70 watt oluyor. 19.5 watt adaptör yoktur bile.
Ayrıca bu parayı verecekseniz rtx 3050li bir notebook alın

Volt

19.5V

Amper

4.62A

Watt

90W
Buldum arkadaş volt değerini söylüyormuş, yani 90 watlık adaptör veriyorlar yanında.

Son düzenleme:
Geç gördüm kusura bakmayin, 2 saticida yanlış bilgi vermiş 1650 versiyonlari 135W adaptörle geliyor. İlk attığınız linkteki satıcı ürün kodunu bile yanlış yazmış zaten ama bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı