Lenovo Ideapad Gaming 3 adaptör yetersizliği

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, çoğu kişide bu sorun mevcutmuş sistem yoran oyunlarda FPS düşmesi ve düşmesi FPS (örnek olarak Forza Horizon 4)düşmesi yaşıyorum müşteri hizmetleri ile iletişim kurusam bana yüksek watt değerine sahip adaptör veriyorlar mı acaba?

Ben değiştirdim. RTX 3050 Ti modeline adaptör yetersizliğini kabul ediyor Lenovo ücretsiz şekilde değiştiriyor. Lenovo servis konusunda güvenebilirsin.👍

3050 benim Ti değil ama değişirler mi yine de?

Ben değiştirdim. RTX 3050 Ti modeline adaptör yetersizliğini kabul ediyor Lenovo ücretsiz şekilde değiştiriyor. Lenovo servis konusunda güvenebilirsin.👍

Tam olarak aşamaları nasıl ilerliyor.

Yarın sabah 9 da ara sor kanka zaten direk müşteri hizmetlerine bağlanıyor uğraştırmıyor.

İstanbuldaysan bdh servisine git hemen yeni adaptör alırsın diğer illerdeysen 3 iş günü içerisinde çözülüyor.Servise şarj durumunda cihaz bataryadan şarj tüketiyor demen yeterli.Sana model sorar eğer 3050 lerde bu sorun varsa kabul ederler zaten.3050 ti yetersiz kalıyorda 3050 hakkında bilgim yok.kargo anlaşma kodu vercek bide cihaz seri no isteyecek.Adaptörü herhangi bir kutuda göndermen yeterli.Sana sıfır 170w gönderiyorlar.

Yarın sabah 9 da ara sor kanka zaten direk müşteri hizmetlerine bağlanıyor uğraştırmıyor.

İstanbuldaysan bdh servisine git hemen yeni adaptör alırsın diğer illerdeysen 3 iş günü içerisinde çözülüyor. Servise şarj durumunda cihaz bataryadan şarj tüketiyor demen yeterli. Sana model sorar eğer 3050'lerde bu sorun varsa kabul ederler zaten. 3050 Ti yetersiz kalıyorda 3050 hakkında bilgim yok. Kargo anlaşma kodu verecek bir de cihaz seri no isteyecek. Adaptörü herhangi bir kutuda göndermen yeterli. Sana sıfır 170W gönderiyorlar.

Oyun oynarken şarj düşmesi yaşanıyor. Ben onlara neden kendi adaptörümü gönderiyorum onu anlamadım?

Dostum şey soracağım 135W adaptör ile 170W adaptör arasında oyunlarda performans farkı oluyor mu 170W adaptör'e geçince performans artışı oldu mu oyunlarda?

Geri
Yukarı