Lenovo Ideapad Gaming 3 RTX3050/3050 Ti laptoplarda şarj adaptörü sıkıntısı mı var?

Son dönemde bayağı bir soruluyor bu soru. Kullananlara soruyorum. 3050 ekran kartlarına sahip modellerde şarj aletinin watt değerinin düşük olmasından kaynaklı bir sorun var mı?
var benim teyzeoglu sorun yasadi dava acti zar zor kazandi iade aldi suan hp omenn kullaniuor memnunmus 8 aydir.
Yani akim beslemiyormus kac sefer gonderdi 8-9 kere Lenovo destek vardi onunda adini unuttum normal demidler bilirkisi THH de bunnu dogrulamis.

Son dönemde bayağı bir soruluyor bu soru. Kullananlara soruyorum. 3050 ekran kartlarına sahip modellerde şarj aletinin watt değerinin düşük olmasından kaynaklı bir sorun var mı?

11300hlı versıyonu var bende sıkıntı yok, 5600hlı olanı kullanan var mı acaba forumda.

Forumda sorun yaşayanları gördüm herhalde 3050 Ti'lı versiyonların kronik sorunları. Ama daha hiç 3060'lı modellerde bu sorunla karşılaşan görmedim. Yine de dikkat etmek lazım.

Forumda sorun yaşayanları gördüm herhalde 3050 Ti'lı versiyonların kronik sorunları. Ama daha hiç 3060'lı modellerde bu sorunla karşılaşan görmedim. Yine de dikkat etmek lazım.

3060'da farklı bir adaptör kullanılıyor. O yüzden.

adaptorle alakalı bır sorun hocam.

Şuan onun yerine asus rog daha tercih edilebilir gibi geliyor. Bu sorunu yaşayan bir kaç kişi görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı