Lenovo IdeaPad Gaming 3 Ryzen 5 7535HS alınır mı?

Iwojima

Zeptopat
Daha fazla  

Merhaba. Bu laptop fiyat performans mı sizce? Sade görünmesini istediğim için görünüş olarak en çok bunu beğendim. RAM'i, ekran kartı vs güzel geldi bana. Çok anlamam ama araştırdığım kadarıyla fiyatı da uygun gibi. Sizin düşünceleriniz neler? Yardımcsı olursanız sevinirim.

Aşırı pahalı 30k ya daha iyilerini bulursun.
Bulamadım valla hocam rtx4050 ekran kartlı 16gb ramli başka model varsa atabilir misiniz? Çok fazla ışıklı gösterişli bir şey de istemiyorum o yüzden başka alternatif bulamadım

Bir ton alternatifi var..

Bu bütçede bu alınmalı. En fazla bütçeniz nereye kadar çıkar? Ona göre RTX 4060 laptoplara da bakalım.
30a kadar çıkabilirim. Attığınızla benim attığım aynı özelliklere sahip değil mi ben mi kaçırıyorum

Bulamadım valla hocam rtx4050 ekran kartlı 16gb ramli başka model varsa atabilir misiniz? Çok fazla ışıklı gösterişli bir şey de istemiyorum o yüzden başka alternatif bulamadım

30a kadar çıkabilirim. Attığınızla benim attığım aynı özelliklere sahip değil mi ben mi kaçırıyorum
Benim attığım cihazın işlemcisi daha iyi.

Biraz daha iyi kasa kalitesi isterseniz:

Bu var.

En uygun fiyatlı RTX 4060'lı laptop isterseniz de:

Bu var.

Bu var.

Bu var.
İ5 ryzen5 den daha mı iyi? 4050 ile 4060 arasında ciddi fark olur mu? Bir de kasa kalitesi derken dış materyal olarak mı dediniz hocam? Attığım linkteki içime sinmişti hiç mi gideri yok

Bu var.

Bu var.
Victusları araştırdığımda sallanma problemi ve ekranın parlaklıkğının az olduğunu gördüm hep o yüzden biraz mesafeliyim

Bu var.

Bu var.
Sizin attığınızı trendyolda daha uyguna buldum bunla benim attığım arasında ekran yenileme hızından başka fark var mı acaba? 1000 tl fazla vermeye değer mi sizce

İ5 ryzen5 den daha mı iyi? 4050 ile 4060 arasında ciddi fark olur mu? Bir de kasa kalitesi derken dış materyal olarak mı dediniz hocam? Attığım linkteki içime sinmişti hiç mi gideri yok

Victusları araştırdığımda sallanma problemi ve ekranın parlaklıkğının az olduğunu gördüm hep o yüzden biraz mesafeliyim

Sizin attığınızı trendyolda daha uyguna buldum bunla benim attığım arasında ekran yenileme hızından başka fark var mı acaba? 1000 tl fazla vermeye değer mi sizce
Benim attığımda işlemci olarak i5 13420H var sizinkinde i5 12450h.

Victuslara gelirsek ekran sallanma sorunu bu yeni kasalarda büyük ölçüde çözüldü. Ekran parlaklığı konusunda da 250 nit parlaklık değeri var evet biraz yetersiz. Ben de Victus kullanıyorum bu arada parlaklık beni rahatsız etmiyor.

i5 12500H işlemcisi, R5 7535HS islemcisinden daha iyi.

4050 ve 4060 arasında fark olur evet.

Benim attığımda işlemci olarak i5 13420H var sizinkinde i5 12450h.

Victuslara gelirsek ekran sallanma sorunu bu yeni kasalarda büyük ölçüde çözüldü. Ekran parlaklığı konusunda da 250 nit parlaklık değeri var evet biraz yetersiz. Ben de Victus kullanıyorum bu arada parlaklık beni rahatsız etmiyor.

i5 12500H işlemcisi, R5 7535HS islemcisinden daha iyi.

4050 ve 4060 arasında fark olur evet.
HP Victus 16-E1014NT AMD Ryzen 5-6600H 16GB 512GB RTX3050Ti 16.1" FHD 144Hz DOS 79Y91EA Fiyatı, Yorumları - Trendyol
İlk attığımla bunu kıyaslarsak hangisi mantıklı sizce hocam siizn attığınız victus biraz beni aşıyor da. Memnun musunuz genel olarak

HP Victus 16-E1014NT AMD Ryzen 5-6600H 16GB 512GB RTX3050Ti 16.1" FHD 144Hz DOS 79Y91EA Fiyatı, Yorumları - Trendyol
İlk attığımla bunu kıyaslarsak hangisi mantıklı sizce hocam siizn attığınız victus biraz beni aşıyor da. Memnun musunuz genel olarak
Bir de bu oyuncu laptoplarında şarj 1 2 saat gidiyor diyorlar genelde böyle mi? Benim kullanımımın %80i gündelik takılmalarolacak çünkü şarj da önemli benim için

Son düzenleme:

Geri
Yukarı