5600H 3050Ti Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

lenovo olunca diğer popüler markalara göre beni düşündürüyor

Lenovo diğer popüler markalar daha yeni kuruluyorken taşınabilir bilgisayar üretiyordu. Şu anda satış sayısına göre dünyanın en büyük bilgisayar satıcısı Lenovo.
IPG 3 modellerin tüm ekranları aynı hocam. Sadece hz farkı var gidip bakabilirsiniz.
Hepsi aynı değil, 1650'lı Ideapadler %45 NTSC 250cd.

Son düzenleme:
Lenovo diğer popüler markalar daha yeni kuruluyorken taşınabilir bilgisayar üretiyordu. Şu anda satış sayısına göre dünyanın en büyük bilgisayar satıcısı Lenovo.

Hepsi aynı değil, 1650'lı Ideapadler %45 NTSC 250cd.
Onu biz hallettik hocam 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görev iptal @shayper337

Son düzenleme:
Merhaba hocam Lenovo idepad ölü piksel ısık sızması şarj almama kronik sorunlar var. Teknik servis rezalet bütçe aralıgınız nedir Acer espire 7 düsündünüzmü.

Acer Aspire 7'nin ekran kartı 45W. Kaç kere söyledim size bunu! Hala daha öneriyorsunuz. Hadi ısınma sorunu biraz öznel bir kavram, onda insanların "Hayır, bana göre burada yok" demesini anlıyorum ama Acer Aspire'in 45 W ekran kartına sahip olması nesnel. Neden hala önermeye devam ediyorsunuz? O cihazın iyi bir yanı yok.
Abi forumda birsürü Gaming laptop konuları açtım birkaç model sundum sunduğum modellere değmez diyip bu modeli önerdiler. 15k bütçem var. Aklımda olanlar bunlardı ama vazgeç lenovoyu al dediler https://www.hepsiburada.com/asus-ro...gaza=Bd+Bilgisayar&url_src=and-product-detail

Abi 165hz ekran r5 5600h 3050ti var daha ne olsun ama işte lenovo olunca diğer popüler markalara göre beni düşündürüyor bir sorun olur mu diye mantıklı mı sizce tercihim?

Monster'ı alma. Sorunlu cihaz.

Acer Aspire 7'nin ekran kartı 45W. Kaç kere söyledim size bunu! Hala daha öneriyorsunuz. Hadi ısınma sorunu biraz öznel bir kavram, onda insanların "hayır, bana göre burada yok" demesini anlıyorum ama Acer Aspire'in 45 W ekran kartına sahip olması nesnel. Neden hala önermeye devam ediyorsunuz? O cihazın iyi bir yanı yok.

Monster'ı alma. Sorunlu cihaz.

Hocam nasılsın her şey sorunlu zaten her güzelin kusuru var var mı mükemmel ötesi cihaz.

Anlamıyor o hocam. Acer ajanı* falan sanırım.

Yok be hocam ne ajani senin gibi 32 yıldır teknolojiye gonul vermis biriyim sende Lenovo ajanisin sanirim ben abraca5 v16.7'den param buna yettigi icin aldik. Benim hosuma Aspire 7 Lenovo idepad 320 suslenmis hali anladin hocam.
İyiyim, sağ olun. Her güzel şeyin kusuru olabilir ama Aspire 7'nin kusuru büyük. 45W çok çok az bir değer.

Eyvallah hocam dogrudur. Hocam senin engin bilgilerinden bize ogret.

Geri
Yukarı