Lenovo IdeaPad Gaming 3 vs HP Pavilion Gaming 15

Arda Mert 19

Femtopat
Arkadaşlar sizce hangisi?
bu mu bu mu?
Aradığım özellikler.
Mühendislik, ders daha doğrusu üniversite için lazım olan programları iyi bir şekilde yapması lazım hem de oyun için ideal olması lazım sizce bu bilgisayarlar bunlar için uygun mu bir de sizce 512 GB SSD mi ya da 128 GB SSD+ 1 TB HDD mi?

Hocam bende ikisi arasında kaldım ama benim ideapad 3 1650 ekran kartı olanıydı 7000 tl olan . Hp 144 hz diğeri 120 hz . Hp iade kampanyası ile 6900 e geliyor . Hp de 2*4 gb ram var Lenovo 1*8 gb ram diğer slotu ise boşta. Aklım Hp ye gidiyor ama geçen Hp pavilionumu iade ettim Hpyi internette dolaşırken bile fan sesi 5dk çalışıyor 15 dk susuyordu canımı sıktı iade ettim bu serisinde de Fan olup olmadık yerde çalışır mı bilmiyorum. İdeapad içinde cw sorunu var diyorlar. Karar veremedim bir türlü. Ama şu bir gerçek Hpnin hoparlörü çok iyiydi ideapadın nasıl bilmiyorum deneyimleyen arkadaşlar varsa bilgilendirirse çok iyi olur.

Lenovo.
Bu iki markaya ek Acer da bakabilirsin.

Ürünün linkini atabilir misiniz?
Hocam bende ikisi arasında kaldım ama benim Ideapad 3 1650 ekran kartı olanıydı 7000 TL olan. HP 144 Hz diğeri 120 Hz. HP iade kampanyası ile 6900'e geliyor. HP de 2*4 GB RAM var Lenovo 1*8 GB RAM diğer slotu ise boşta. Aklım HP'ye gidiyor ama geçen HP Pavilion'umu iade ettim HP'yi internette dolaşırken bile fan sesi 5dk çalışıyor 15 dk susuyordu canımı sıktı iade ettim bu serisinde de fan olup olmadık yerde çalışır mı bilmiyorum. Ideapad içinde cw sorunu var diyorlar. Karar veremedim bir türlü. Ama şu bir gerçek HP'nin hoparlörü çok iyiydi Ideapad'ın nasıl bilmiyorum deneyimleyen arkadaşlar varsa bilgilendirirse çok iyi olur.

Hocam vallahi bilemiyorum ama bana göre biraz Lenovo daha iyi gibi geliyor ben biraz ho markasına alışamadım cw sorunu içinde şöyle söyleyeyim benim için sıkıntı olmaz çünkü ben hem dersime gireceğim hem oyun oynayacağım oyunda böyle aralıksız 5 saat falan oynamam Max 2,3 saat olur tek kararsız kaldığım nokta Lenovo'nun şarjı az gidiyor sanırsam ha bir de benim bildiğime göre Lenovo'nun hoparlörü o kadar iyi değildi.
Bu arada Lenovo'nun ki 256 GB SSD+ 1 TB HDD imiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı