Lenovo K6 Note Android 6.0'a Dönmek

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
1 sene önce Lenovo K6 Note aldım telefonu aldıktan 1-2 ay sonra Android 7'ye geçmiştim fakat memnun kalmamıştım bu gün '' *2767*3855# '' kodu ile telefonu resetleme koduna dek geldim bu kod ile telefonu tamamen sıfırlayıp 6.0'a geri dönebilir miyim ? Birde telefonumda fabrika ayarlarında döndürünce işletim sistemi aynı kalıyor eski sürümüne dönmüyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 sene önce Lenovo K6 Note aldım telefonu aldıktan 1-2 ay sonra Android 7'ye geçmiştim fakat memnun kalmamıştım bu gün '' *2767*3855# '' kodu ile telefonu resetleme koduna dek geldim bu kod ile telefonu tamamen sıfırlayıp 6.0'a geri dönebilir miyim ? Birde telefonumda fabrika ayarlarında döndürünce işletim sistemi aynı kalıyor eski sürümüne dönmüyor maalesef.
Aldiginiz guncelleme eski sistemi siler ve uzerine yeni sistemi kurar yani telefonu istediginiz kadar sifirlayin yine ayni yazilim ile sifirlamis olursunuz.
Telefonunuzun markasi Samsung olmus Olsa idi stock rom indirip istediginiz versiyonu kullanabilirdiniz fakat diger markalarda bu cok zor diye biliyorum..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı