Lenovo K6 Note Android 7.0 güncellemesi gelmedi

Baktım fakat recovery modda yedeği nasıl alacağımı çözemedim? Hangi bölümden yedeği alacağım söylersen sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2017-07-06-20-36-13-289.jpeg
    Screenshot_2017-07-06-20-36-13-289.jpeg
    17 KB · Görüntüleme: 151
Öncelikle merhaba, Lenovo k6 Note telefonuma Android 7.0 güncellemesi gelmedi, internette araştırdığım kadarıyla güncelleme haziranın 27 sinde gelmiş fakat ben sistem güncellemeleri kontrol ettiğim halde sisteminiz en son sürümdür diyor. Lenovo'nun sitesinde ise Polonya hariç her ülkeye sürümü dağıttıkları yazıyor. Android sürümüm 6.0.1 ve telefonu operatör üzerinde satın aldım. Bu bir sıkıntı çıkarır mı? Ve Ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Hiç böyle şeylerle uğraşma. Dün (15 Temmuz) cihazıma (K6 Note) Nougat güncellemesi gelmiş bulunuyor. Güncellemeye basarak görebilirsin.
Screenshot_20170716-083647.jpeg

Öncelikle merhaba, Lenovo k6 Note telefonuma Android 7.0 güncellemesi gelmedi, internette araştırdığım kadarıyla güncelleme haziranın 27 sinde gelmiş fakat ben sistem güncellemeleri kontrol ettiğim halde sisteminiz en son sürümdür diyor. Lenovo'nun sitesinde ise Polonya hariç her ülkeye sürümü dağıttıkları yazıyor. Android sürümüm 6.0.1 ve telefonu operatör üzerinde satın aldım. Bu bir sıkıntı çıkarır mı? Ve Ne yapmam gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Delikanlı aynı telefondan bende de var Android 7.0 güncellemesi geldi yükledim ( 16 Temmuzda ) 1776 Mb

Lenovo k6 note android 7.0 güncellemesini yaptım. 1776 mb download ediyor ve otomatik güncelliyor. 3 gündür kullanıyorum bir problem görmedim. Hatta bir iki buraya yazmaya değmeyecek problemin giderildiğini de gördüm. Farkları derseniz tabi daha güzel. Bazı özellikleri daha iyi düşünülmüş. Örneğin bildirim.çubuğu daha kullanışlı ve etkin. Android 7.0 Parmak izi okuyucusunda yavaşlama yaptı gibi bir hissiyata kapıldım. Çok da bir gecikme yok tabiki ama şöyle diyebilirim. 6.0 iken parmak izi okuduğunda telefonu açma hızı 100 ms iken şimdi 200 ms gibi... Örneklendirdim sadece. Milisaniyeleri ölçebilen biri değilim. :) Bunun haricinde telefon zaten süper. Diyecek birşey yok. Bu fiyata bu performans hakikaten takdire şayan. Batarya, özellik, ekran ve ses kalitesi, telefonun akla hayale sığmayan hızı vs... Bu bilgiler ışığında bence kulvarında rakipsiz bir cihaz, Lenovo k6 note.

arkadaşlar bende 2 gün önce k6 note aldım fakat sistem güncellemeye girdiğimde ''ağ bağlantısı kurulamadı.lütfen tekrar deneyin '' yazıyor güncelleyemiyorum bir sorun mu var acaba telefonda yardımcı olurmusunuz.

arkadaşlar bende 2 gün önce k6 note aldım fakat sistem güncellemeye girdiğimde ''ağ bağlantısı kurulamadı.lütfen tekrar deneyin '' yazıyor güncelleyemiyorum bir sorun mu var acaba telefonda yardımcı olurmusunuz.

Telefonda böyle bir soruna rastlamadım. Güncelleme gelir gelmez yükle dedim ve sorunsuz yüklendi...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı