Lenovo L340 termal macun yenileme

trurebellion

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Başlıkta gördüğünüz gibi fazla ısındığı için termal macun yenilemek istiyorum bunu bilgisayarcıya gitsem direkt oradan termal macun alıp kendisi yapabilir mi acaba?

Bilgisayarcılar çok baştan sağma yapıyorlar ben bir tanıdığa götürmüştüm 1 yıl önce, macunu yenilemiş ama hangi macunu kullandığı belli değil. Fanları hiç temizlememiş vs. vs. Hem tanıdık değilse parça çalma ihtimali de var. En iyisi kendin değiştir zaten zor bir işlem değil bir sürü video var bununla ilgili.

Bilgisayarcılar çok baştan sağma yapıyorlar ben bir tanıdığa götürmüştüm 1 yıl önce, macunu yenilemiş ama hangi macunu kullandığı belli değil. Fanları hiç temizlememiş vs. vs. Hem tanıdık değilse parça çalma ihtimali de var. En iyisi kendin değiştir zaten zor bir işlem değil bir sürü video var bununla ilgili.
Anladım peki macun tavsiye ne verirsiniz acaba ?

Hocam macunu alıp bilgisayarcıya gidip sürdürtsem olmaz mı şimdi ilk defa yapacağım için bulaştırırım falan uğraşmak istemiyorum pek.
Hocam endişelenmenize gerek yok cidden basit bir işlem. Youtube'da bir sürü video var izleyip yapabilirsiniz. Macunu alıp götürseniz büyük ihtimalle hepsini kullandım diyecek alacak, belki bilgisayarınıza kullanmaz bile asla bilemezsiniz onu sürdü mü sürmedi mi. Siz sürerseniz attığım macunu 2 hatta 3 kere bile daha kullanabilirsiniz.

Hocam endişelenmenize gerek yok cidden basit bir işlem. Youtube'da bir sürü video var izleyip yapabilirsiniz. Macunu alıp götürseniz büyük ihtimalle hepsini kullandım diyecek alacak, belki bilgisayarınıza kullanmaz bile asla bilemezsiniz onu sürdü mü sürmedi mi. Siz sürerseniz attığım macunu 2 hatta 3 kere bile daha kullanabilirsiniz.
tamam hocam öyle yapıcam sadece işlemciye mi sürmem gerek?

tamam hocam öyle yapıcam sadece işlemciye mi sürmem gerek?
İşlemciye ve ekran kartına sürmelisiniz. Attığım videoda detaylı izleyebilirsiniz. Bir sürü video var kendiniz de bulabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı