Lenovo Legion 5 17ACH6H alınır mı?

Can Ali Ateş

Kilopat
Daha fazla  

Arkadaşlar laptopu alıp almamak arasında çok kararsız kaldım. Bazı kişiler RAM'lerde sorun var vs. demiş. Sizce bu fiyata alınır mı?

Dipnot: Kullanan arkadaşlar varsa performansı hakkında yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'lerin gecikmesi yüksek yani üstündeki RAM'ler biraz kalitesiz. O fiyata 3070 bulamayacaksın. Diğer konunda 27.500'e Omen tavsiye ettim o da 30.000 oldu. İtopya'da 26.000'e Aorus 15P XD var 3070 Max-P'li tek eksisi MUX yok ama alınır. Benim birinci seçeneğim Legion olurdu MUX az etkilemiyor çünkü. Sonradan da RAM'leri satıp yenilerini alırdım.

Son düzenleme:

Arkadaşlar laptopu alıp almamak arasında çok kararsız kaldım. Bazı kişiler RAM'lerde sorun var vs. demiş. Sizce bu fiyata alınır mı?

Dipnot: Kullanan arkadaşlar varsa performansı hakkında yorum yaparsa sevinirim.
Test videoları var üzerindeki ramler pek iyi değil değiştirilmesi tavsiye ediliyor.
RAM'lerin gecikmesi yüksek yani üstündeki RAM'ler biraz kalitesiz. O fiyata 3070 bulamayacaksın. Diğer konunda 27.500'e Omen tavsiye ettim o da 30.000 oldu. İtopya'da 26.000'e Aorus 15P XD var 3070 Max-P'li tek eksisi MUX yok ama alınır. Benim birinci seçeneğim Legion olurdu MUX az etkilemiyor çünkü. Sonradan da RAM'leri satıp yenilerini alırdım.

bu ürün hakkında yorumunuz nedir?
Benim niyetim 1-2 hafta sonra almak muhtemelen o zaman bu lenovo fırsatını kaçıracağım.Şimdi alıp evde bekletip bir sorun çıkarsa iade hakkımın yanacak olması beni korkutuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı