Lenovo Legion 5 5600X RTX 3060 11.999 TL'ye alınır mı?

Mantıken 3060 ı yine de kullanması gerekiyor, ama oyunlarda çok kötü performans aldığınızdan bahsetmişsiniz, o zaman 3060 hiç devreye girmiyor olabilir mi? Bu şekilde problemler okumuştum (Legion'la ilgili değil ama başka cihazlarda da oluyor)
Bilmiyorum ki anlamadım test yaptım testte çok kötü çıktı ve ekran kartı olarak amd gözüktü yani 3060 yazmıyordu Hybrid açıktı galiba ondan mı olmuştur

Bilmiyorum ki anlamadım test yaptım testte çok kötü çıktı ve ekran kartı olarak amd gözüktü yani 3060 yazmıyordu Hybrid açıktı galiba ondan mı olmuştur
Ya Nvidia driverını yüklememişsinizdir ya da o esnada amd çalıştığı için onu algılamıştır. Algılamasının kesin yolu dediğim gibi hibrid modu kapatmak.

neyse hocam anlatamadım derdimi Windows 10 home alinabilicek site biliyor musunuz alan var mı
Hocam nvidia ayarı diyorsun ama bi ayar falan yapmadım ben, ne ayarı istiyorsunuz anlamadım vallaha.

Windows 10'u da alırken OEM key olmasına dikkat ederek alın yoksa format atınca gider.

NVIDIA driver ı dediginiz Denetim Masası falan değil mi?

Ve şu NVIDIA'nın ayarlarini yapan birii atabilir mi müsaitse

Hocam şuraya girip, kendi sisteminize uygun kartı seçip, sürücü yazılımını indirin ve kurun. Windows'un otomatik tanıdığı NVIDIA driverlerı sorun çıkarmış olabilir.

Ondan sonra bir daha deneyin bakalım düzelecek mi

Kurduktan sonra yeniden başlatın ve prizdeyken birkaç oyunda deneyin sonuca bakalım

Hocam nvidia ayarı diyorsun ama bi ayar falan yapmadım ben, ne ayarı istiyorsunuz anlamadım vallaha.

Windows 10'u da alırken OEM key olmasına dikkat ederek alın yoksa format atınca gider.
Tamamdir hocam sağolasın

Hocam şuraya girip, kendi sisteminize uygun kartı seçip, sürücü yazılımını indirin ve kurun. Windows'un otomatik tanıdığı NVIDIA driverlerı sorun çıkarmış olabilir.

Ondan sonra bir daha deneyin bakalım düzelecek mi

Kurduktan sonra yeniden başlatın ve prizdeyken birkaç oyunda deneyin sonuca bakalım
burrdan driver ı yükledim game ready i falan

Geri
Yukarı