Lenovo Legion 5 82JU00EBTX alınır mı?

Panel kalitesi önemli değilse bu model alınabilir daha uyguna.

Panel kalitesi önemli değilse bu model alınabilir daha uyguna.

panel kalitesi iyi ve 3060 ekran kartli hangi modeli önerebilirsiniz?
Değmez kardeşim i7-12700H 16 GB 512 SSD RTX3060
almalısın o bütçeye.

Victus özellikleri cok iyi ama ekran karti watt degeri dusuk ve mux yok. Oyun odakli alacagim icin pek sicak bakmiyorum.

Aldınız mı? Ben de indirimde olmasından dolayı sıcak bakıyorum. Ayrıca bu model ile arasında kalıyorum sürekli. Ama aşağıdaki model ile ilgili birisi forumda sorun yaşamış. Ondan dolayı da güvenemiyorum almaya.

Lenovo Ideapad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i7-12700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6, FreeDOS, 82S900EUTX

Aldınız mı? Ben de indirimde olmasından dolayı sıcak bakıyorum. Ayrıca bu model ile arasında kalıyorum sürekli. Ama aşağıdaki model ile ilgili birisi forumda sorun yaşamış. Ondan dolayı da güvenemiyorum almaya.

Lenovo Ideapad Gaming 3 dizüstü bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i7-12700H, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB GDDR6, FreeDOS, 82S900EUTx.

Yok hocam henüz almadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bir model, 300Hz panele sahip olması gibi avantajları mevcut. Kalite istiyorsanız alınabilir fakat pahalı geldi bana.

Hocam bu fiyat bandinda kalite odakli bakarsak asagidaki model uygun mudur?

Hocam bu fiyat bandinda kalite odakli bakarsak asagidaki model uygun mudur?

Kalite olarak güzel cihaz. İşlemci olarak biraz geride kalır benzer bütçedekilere göre. Ekstra olarak ekranı 2K, bir yerden sonra 1080p oynamanız gerekebilir daha fazla FPS için.

Geri
Yukarı