Lenovo Legion 5 82JU00EBTX Alınır mı?

Bunun kartı Wi-Fi 6 ve RAM'lerinde herhangi bir sıkıntısı yok. İşlemci olarak i7-12.nesile göre 1 nesil eski ve 1440p ekranı var. 3060 ekran kartı 1080P'ye daha uygun 1440p biraz zorlayabilir. YouTube'da inceleme videoları var incelemende yarar var.

Benim gösterdiğim modelde de Wi-Fi 6 vardı. Acaba güncellenmiş olabilir mi? Bakmak isteyen arkadaşlar için Amazon'da ürüne girdiğinizde ürün belgesi altlara inince görebilirsiniz. PDF formatında mevcut. Orada Wi-Fi-6 ve 3200mh 2x8 RAM yazıyor. Acaba siz güncellenmemiş halinden mi bahsediyorsunuz?

2A53B341-C77E-4E48-A4FB-5D166095B015.jpeg

Benim gösterdiğim modelde de Wi-Fi 6 vardı. Acaba güncellenmiş olabilir mi? Bakmak isteyen arkadaşlar için Amazon'da ürüne girdiğinizde ürün belgesi altlara inince görebilirsiniz. PDF formatında mevcut. Orada Wi-Fi-6 ve 3200mh 2x8 RAM yazıyor. Acaba siz güncellenmemiş halinden mi bahsediyorsunuz?

Kullanılan markalarda sıkıntı var hocam zaten. Amazon'da yorumları okursan söylediğim problemleri yaşayan arkadaşı görürsün. Senin attığın 2021 model benim attığım 2022 model.

Kullanılan markalarda sıkıntı var hocam zaten. Amazon'da yorumları okursan söylediğim problemleri yaşayan arkadaşı görürsün. Senin attığın 2021 model benim attığım 2022 model.

Araştırdım ve haklı olduğunu gördüm kardeşim teşekkür ederim. Şu anda dediğin gibi Ryzen 7'li olan daha mantıklı peki sence o modeli alıp geçmeli miyim yoksa o fiyata ASUS ve Acer gibi modellere mi yönelmeliyim. Fikrin nedir?

Araştırdım ve haklı olduğunu gördüm kardeşim teşekkür ederim. Şu anda dediğin gibi Ryzen 7'li olan daha mantıklı peki sence o modeli alıp geçmeli miyim yoksa o fiyata ASUS ve Acer gibi modellere mi yönelmeliyim. Fikrin nedir?
Benimde 30.000₺ bütçem var senin gibi 1 haftadır araştırıyorum hocam. En f/p ürünler Acer Nitrolar ama ekran %55sRGB değerine sahip. Asus Tuf F15 modelleride aynı şekilde %62sRGB ye sahip işlemcisinde gereksiz bir ısınma mevcut. Fiyat olarakta 30.000₺ olduğu için kesinlikle değmez. Bir tık performanstan ödün vereyim ama üst kalite bir cihaz olsun dersen Legion şuan en mantıklı duranı. Sana attığım legionda tek düşündüren 1440p olması ilerde oyunlarda yetersiz kalmasını sağlar mı ?

Peki o zaman. Bir gün daha bekleyeyim belki başka arkadaşlar başka fikirler sunar. Akıl akıldan üstündür. Aksi taktirde Lenovo Legion 5 Ryzen 7 5800H ve RTX 3060'lı modeli alacağım.

Düz Legion alırdım yerinizde olsam 6 GB VRAM 1080P'de bile sorun olmaya başladı 2K'da 1-2 yıldan fazla gitmez ayar düşürmeden.

Düz Legion'dan kastınız nedir acaba tam olarak anlayamadım. Güncel versiyonlu mu demek istediniz. Eğer öyle demek istediyseniz hocam çok pahalılar ya.

Geri
Yukarı