Lenovo Legion 5 82JU00EBTX alınır mı?

Kalite olarak güzel cihaz. İşlemci olarak biraz geride kalır benzer bütçedekilere göre. Ekstra olarak ekranı 2K, bir yerden sonra 1080p oynamanız gerekebilir daha fazla FPS için.

Peki bu bütcelerde (Max 30bin) kaliteli laptop oyun amacli ne önerirsiniz? Nitro panel kalitesi yüzünden cok istemiyorum.

Peki bu bütcelerde(Max. 30bin) kaliteli laptop oyun amacli ne önerirsiniz? Nitro panel kalitesi yüzünden cok istemiyorum.

Hem kaliteli bir panel hem de performans istiyorsanız buna bakabilirsiniz;

Hem kaliteli bir panel hem de performans istiyorsanız buna bakabilirsiniz;

Monster Tulpar vs HP Omen dersek var mi bir farklari ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı 115W, Monster ise 140W. Bu fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum.

Peki tulpar asagidaki legion’a göre üstün müdür? Oyun odakli düsündügüm icin islemci farki cok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Peki Tulpar asagidaki Legion'a göre üstün müdür? Oyun odakli düsündügüm icin islemci farki cok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Kalite olarak Legion ile Tulpar pek karşılaştırılamaz. Legion olan daha uzun batarya performansı sunar bu arada. Kalite sizin için çok daha önemli ise Legion alınabilir. 12700H, 5800H'dan azımsanamayacak kadar daha performanslı bu arada.

Kalite olarak Legion ile Tulpar pek karşılaştırılamaz. Legion olan daha uzun batarya performansı sunar bu arada. Kalite sizin için çok daha önemli ise Legion alınabilir. 12700H, 5800H'dan azımsanamayacak kadar daha performanslı bu arada.

Aslında kaliteden kastım uzun ömür, tulpar uzun vadede sorun çıkarmazsa tercih sebebi olur.

Ekran kalitesi bakımından fark var mıdır?

Aslında kaliteden kastım uzun ömür, Tulpar uzun vadede sorun çıkarmazsa tercih sebebi olur.

Ekran kalitesi bakımından fark var mıdır?

Ömür bakımından da Tulpar'ın sorun çıkaracağını sanmam. Servis olarak Monster iyi bir firma. Tulpar panel olarak güzel, renk doğruluğu bakımından yanlış değilsem %100 sRGB destekliyordu. Legion 2K ekrana sahip ve oda yüksek renk doğruluğuna sahip fakat 3060'ın gücü ortada. Uzun vadede oyunların çözünürlüğünü 1080p yapmanız gerekebilir.

Geri
Yukarı